Inteligentne gniazdko Wi-Fi Hama 176573
Inteligentne gniazdko Wi-Fi Hama 176573 umożliwia komfortowe zarządzanie podłączonymi urządzeniami za pomocą aplikacji lub asystentów głosowych. Doskonale nadaje się nie tylko do przekształcania domu w inteligentne rozwiązania, ale także może wspierać osoby z niepełnosprawnościami. Gniazdko pozwala na oszczędzanie energii poprzez precyzyjne sterowanie urządzeniami elektrycznymi, nawet gdy jesteś poza domem. Gniazdko Wi-Fi od Hama współpracuje z Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, Home Connect Plus oraz z systemami iOS i Android.

Wygoda użytkowania
Brak potrzeby bramki
Gniazdko Wi-Fi od Hama nie wymaga instalacji bramki – urządzenia pośredniczącego między siecią bezprzewodową a gniazdkiem. Nie musisz więc nabywać ani instalować dodatkowego sprzętu. Wystarczy, że podłączysz gniazdko do domowej sieci Wi-Fi.

Łatwe sterowanie
Zdalne zarządzanie urządzeniami zarówno w domu, jak i poza nim, jest możliwe dzięki darmowej aplikacji Hama Smart Home, którą łatwo zainstalujesz na swoim smartfonie.
Dzięki aplikacji masz możliwość włączania i wyłączania gniazdka o określonych porach, a także tworzenia grup lub scen z urządzeniami połączonymi z siecią WLAN.

| Kolor | Biały |
| Zarządzanie | Aplikacja mobilna |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | Android iOS |
| Łączność | Wi-Fi |
| Kompatybilność | Smartfony Tablety Google Home Amazon Alexa |
| Funkcje | Sterowanie podłączonymi urządzeniami Zdalne zarządzanie |
| Szerokość | 52 mm |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 Maksymalne obciążenie 3680W Przycisk zasilania |
| Wysokość | 52 mm |
| Rodzaj uziemienia | SCHUKO |















