Baseus Magnetic Mini 10000mAh USB-C 20W MagSafe (biały)
Powerbank Baseus Magnetic Mini jest wyposażony w port USB-C oraz obsługuje ładowanie bezprzewodowe. Jego pojemność wynosi aż 10 000 mAh. Dodatkowo posiada wbudowany wyświetlacz, który umożliwia bieżące monitorowanie stanu naładowania akumulatora. Wspiera różne protokoły szybkiego ładowania, w tym PD 20 W.

Ładuj telefon w każdym miejscu
Przemyślana konstrukcja
Produkt wyróżnia się niską wagą oraz kompaktowymi wymiarami, co pozwala na jego łatwe przenoszenie. Dodatkowo zaprojektowano go tak, aby umożliwić wygodne bezprzewodowe ładowanie smartfona — nie zasłania obiektywu aparatu, co pozwala na swobodne korzystanie, a dzięki mocnym magnesom zapewnia stabilność telefonu umieszczonemu na nim.
Ładowanie kablowe i bezprzewodowe
Magnetic Mini oferuje zarówno ładowanie kablowe, jak i bezprzewodowe. Zastosowane technologie zapewniają wygodę użytkowania. Obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 20 W.
Wysoka pojemność
Urządzenie ma pojemność 10000mAh, co pozwala na wielokrotne ładowanie Twoich urządzeń. Umożliwia naładowanie Apple 8 do 3 razy, Apple 12 do 2 razy, a Apple 13 do 1.8 razy. Wskaźnik LED informuje o pozostałej energii powerbanku.
Zabezpieczenia użytkowania
Wysokiej jakości akumulator polimerowo-litowy zapewnia bezpieczne ładowanie. Baseus oferuje ochronę przed przepięciami, przeciążeniem, przeładowaniem oraz zwarciem. Powerbank został również wyposażony w czujniki temperatury NTC, które zapobiegają przegrzaniu.
| Kolor | Biały |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Wysokość | 20 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Czujnik temperatury NTC |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Długość | 105 mm |
| Łączna moc | 20 W |
| Jump starter | Nie |











































