Monitor gamingowy Gigabyte GS27QA
Szybkość reakcji na to, co dostrzegasz, często wpływa na wynik rywalizacji. Z monitorem do gier Gigabyte GS27QA zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekstremalnie krótki czas reakcji matrycy zapewnia doskonałą płynność obrazu, co pozwoli Ci na precyzyjniejsze celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory i dynamika wyświetlania sprawią, że immersja w grze będzie pełna.

Wejdź do gry
Niesamowicie szybki wyświetlacz
Delektuj się niezwykłą płynnością obrazu dzięki matrycy IPS Super Speed z częstotliwością odświeżania 180 Hz oraz czasem reakcji 1 ms (MPRT). Dzięki temu zarówno gry, jak i filmy zachwycają dynamiką, a śledzenie ruchu kursora na ekranie staje się jeszcze bardziej precyzyjne. Wyższa częstotliwość odświeżania sprawia, że klatki obrazu są aktualizowane częściej w ciągu sekundy, co pozwala na lepsze odwzorowanie ruchu, a tym samym na bardziej realistyczne wrażenia.

Płynny obraz w każdej sytuacji
Gigabyte GS27QA obsługuje adaptacyjną technologię synchronizacji obrazu AMD FreeSync. Dzięki temu, podczas grania, możesz cieszyć się płynnością i gładkością obrazu na ekranie. Technologia AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z częstotliwością generowania klatek przez kartę graficzną AMD, eliminując w ten sposób efekty rozrywania i migotania obrazu.

Realistyczne wrażenia wizualne
Dostrzegaj szerszą paletę kolorów oraz prawdziwą czerń, które ożywią wirtualne światy dzięki intensywnym, realistycznym efektom wizualnym. Dodatkowo, ciesz się stałą jakością obrazu, niezależnie od miejsca, w którym siedzisz.

Większa radość z grania
Design GS27QA odzwierciedla prostotę filozofii projektowania serii monitorów gamingowych Gigabyte. Monitor ten posiada unikalną podstawę, która została ergonomicznie zaprojektowana, aby umożliwić regulację kąta nachylenia. Dodatkowo technologie Flicker-Free oraz Low Blue Light pomogą zredukować zmęczenie oczu podczas długich sesji grania.

Twoje wsparcie w rozgrywce
OSD Sidekick
OSD Sidekick pozwala na dostosowanie opcji wyświetlania za pomocą klawiatury i myszy, co zapewnia najprostszy sposób na modyfikację ustawień monitora.
Gameassist
Gameassist daje Ci dodatkowe możliwości, aby odnosić zwycięstwa na polu bitwy: konfigurowalny celownik, zegar/licznik na ekranie itp.
Black Equalizer
Black Equalizer poprawia widoczność w ciemnych scenach bez prześwietlania jasnych obszarów. Dzięki tej funkcji możesz dostrzegać ukrywających się przeciwników w mrocznych zakamarkach.
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 447 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Szerokość | 619 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Crosshair Black Equalizer |
| Złącza | HDMI 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |





























































