| Kolor | Biały |
| Wysokość | 97 mm |
| Dołączone akcesoria | Zbiornik na wodę Szczotka boczna Stacja ładująca Zbiornik na kurz Szczotka główna Nakładka mopująca - 2 szt. Uchwyt na nakładkę do mopa - 2 szt. |
| Zasilanie | Akumulator |
| Szerokość | 350 mm |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Zabezpieczający przed upadkiem Czujnik laserowy LDS Krawędzi |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Średnica | 350 mm |
| Zapamiętywanie wielu map | 2 mapy |
| Liczba programów sprzątania | 4 |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Długość | 350 mm |
| Funkcje | Mapowanie otoczenia Harmonogram sprzątania Wirtualna mapa Rozpoznawanie dywanów Rozpoznawanie przeszkód Automatyczne podnoszenie mopa |
| Wersja | S20+ White |









