Głośnik JBL Partybox Club 120
JBL Partybox Club 120 to mobilny głośnik do imprez, oferujący potężne brzmienie JBL Pro Sound, odporny na zachlapania, z składanym uchwytem oraz wymiennym akumulatorem. Do znakomitego dźwięku dodaj ekscytujące, futurystyczne efekty – gwieździste światła, świetliste smugi i stroboskop – zsynchronizowane z rytmem muzyki. Aplikacja JBL PartyBox ułatwia dodawanie interaktywnych efektów imprezowych, zarządzanie muzyką, dostosowywanie korektora oraz modyfikowanie kolorów i wzorów świateł, aby stworzyć idealną atmosferę na imprezie.

Imprezowy klimat w każdym miejscu
Do 12 godzin odtwarzania
Tańcz od rana do nocy. Głośnik Partybox Club 120 działa do 12 godzin na jednym ładowaniu. A jeśli to za mało, wystarczy wymienić akumulator i kontynuować zabawę. Dodatkowo, 10 minut szybkiego ładowania zapewnia dodatkowe 80 minut grania. Należy pamiętać, że wymienne akumulatory nie są dołączone do zestawu.

Przenośna konstrukcja
Z składanym uchwytem PartyBox Club 120 można łatwo zabrać ze sobą wszędzie. Ergonomiczny kształt i równomierne rozłożenie ciężaru ułatwiają transport głośnika. Imprezuj z przyjaciółmi w parku lub nad morzem – dzięki klasie odporności IPX4 głośnik JBL PartyBox Club 120 jest odporny na niewielki deszcz.

AI Sound Boost
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego głośnika. Technologia AI Sound Boost analizuje sygnał w czasie rzeczywistym, jednocześnie stosując algorytm sztucznej inteligencji do przewidywania ruchu głośnika i dostosowywania jego parametrów. W pełni wykorzystuje możliwości przetwornika oraz zakres dynamiczny, aby uzyskać lepszy i mocniejszy dźwięk. Dodatkowo redukuje zniekształcenia nawet przy wysokiej głośności, maksymalizując wydajność basu i ogólną głośność.

Łączenie głośników
Chcesz jeszcze mocniejszego uderzenia oryginalnego brzmienia JBL Pro Sound? Sparuj dwa głośniki w systemie stereo, aby uzyskać szerszą scenę dźwiękową. Na największe imprezy można bezprzewodowo połączyć wiele głośników JBL PartyBox za pomocą Auracast.

| Kolor | Czarny |
| Magnetofon | Nie |
| Loudness | Tak |
| Wysokość | 297 mm |
| Szerokość | 57 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja |
| Dodatkowe informacje | Wodoodporność IPX4 Wygodny uchwyt transportowy Czas pracy na baterii: 12 h Dedykowana aplikacja |
| Radio | Brak |
| Rodzaje wejść | USB x 1 Gniazdo mikrofonowe x 1 Jack 6,3 mm (gitara + mikrofon) Mini Jack 3,5mm |
| Funkcje dodatkowe | Karaoke Wbudowane efekty świetlne |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzacz płyt | Brak |
| Moc | 160 W |
















