| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Rok premiery | 2024 |
| Wysokość | 461 mm |
| Łączność | LAN 10/100/1000 Mbps Wi-Fi 6E Bluetooth |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 24 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Dysk | 1000 GB SSD M.2 PCIe |
| Kamera internetowa | FaceTime HD |
| Procesor | Apple M4 (10 rdzeni, ARM) |
| Dołączone akcesoria | Przewód USB-C na Lightning Kabel zasilający Zasilacz |
| Pamięć RAM | 24 GB (pamięć zunifikowana) |
| Typ ekranu | Błyszczący, LED, IPS, Retina |
| Przekątna ekranu | 23,5" |
| Dźwięk | Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane trzy mikrofony Wbudowanych sześć głośników |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Rodzaj gwarancji | Standardowa |
| System operacyjny | macOS Sequoia |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Rozdzielczość ekranu | 4480 x 2520 (4.5K) |
| Wbudowane napędy optyczne | Brak |
| Złącza - panel tylny | RJ-45 (LAN, zintegrowany z zasilaczem) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Thunderbolt 4 - 4 szt. |
| Złącza - panel boczny | Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Klawiatura Apple Magic Keyboard z Touch ID Mysz Apple Magic Mouse |



















































