Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 1
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 2
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 3
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 4
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F - 1361498 - zdjęcie 5
Samsung Odyssey  G5 S27FG502EUX G50F
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, IPS
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:180 Hz
Przekątna ekranu
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400