Telewizor 22 cale DVB-T2/HEVC FHD 12V Manta 22LFN123D
EAN 5902510672430
Najważniejsze cechy:
Rozmiar ekranu: 19 cali
Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD)
Tuner: DVB-T2/HEVC
Tryb hotelowy: TAK
Telegazeta: TAK
Tryb rodzicielski: TAK
Nagrywanie na USB: TAK
Polskie menu: TAK
HDMI z technologią CEC i ARC
Możliwość podłączenia pod AC 230V lub DC 12V
Adapter 12V w zestawie
Telewizor zamiast monitora 2w1
TV 22" oferuje odpowiednią wielkość ekranu, aby wygodnie wyświetlać zawartość komputera. Dzięki rozdzielczości Full HD, zapewnia ostre i szczegółowe wyświetlanie treści. Nasz telewizor obsługuje również technologie takie jak HDMI oraz VGA, co umożliwia łatwe połączenie z komputerem. Pomoże w odrabianiu lekcji lub zapewni rozrywkę przy ulubionych grach.
Najnowszy Tuner DVB-T2 HEVC/H.265
Zapomnij o dodatkowych dekoderach, nasz telewizor wyposażony jest w odbiornik najnowszego sygnału telewizyjnego DVB-T2 h.265/HEVC, zapewniający dostęp do dziesiątek bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej odbieranych bezpośrednio z anteny. Cyfrowy standard oferuje obraz pozbawiony zakłóceń, abyś mógł bez przeszkód oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne.
W domu i na kampingu, telewizor posiada gniazdo na 12V.
Manta 22LFN123D to telewizor o niewielkim poborze energii, w trybie czuwania pobiera poniżej 0,5 W. Ze względu na swoje małe rozmiary i niski pobór energii może być idealnym rozwiązaniem na wypady poza miasto, na działkę do kampera czy do żaglówki lub motorówki. W każdym telewizorze znajduje się dodatkowa przejściówka do zapalniczki samochodowej 12V.
Najwyższa jakość obrazu LED FHD
Ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 (FHD) o szerokich kątach widzenia, sprawia że oglądanie telewizji na tym telewizorze to prawdziwa przyjemność. Duża jasność oraz doskonały kontrast powodują iż obraz jest niezwykle barwny i dobrze nasycony.
Zobacz 4 razy więcej szczegółów, głębia kolorów
Wyświetlane detale nie były nigdy tak wyraźne, a kolory intensywne. Ulepszona wrażenia dzięki większej liczbie warstw kolorów i większej liczbie filtrów 3D. Zobacz 4 razy więcej szczegółów niż w zwykłym starym telewizorze. Zastosowany w telewizorach panel o rozdzielczości HD zapewnia najwyższą jakość obrazu.
Wysoki kontrast statyczny i dynamiczny
Ultranowoczesny ekran LED, wyświetlający ulubione programy w jakości HD pozwoli Ci cieszyć się wyjątkowo realistycznym sposobem prezentowania obrazu również dzięki wysokim kontrastom statycznym oraz dynamicznym. Wysoki poziom jasności w połączeniu z głęboką, intensywną czernią odpowiadają za niesamowitą dotąd w tym standardzie jakość wyświetlania, rzetelne odwzorowanie szczegółów oraz przejrzystość, gwarantując Ci wyraziste doznania.
Cyfrowy obraz
W pełni cyfrowy model wyświetlania treści na ekranie telewizora pozwala cieszyć się doskonałym obrazem bez żadnych zakłóceń. Bez przeszkód obsłużysz multimedia z dysku USB i sprawdzisz wszystkie propozycje programowe Telewizji Polskiej oraz pozostałych nadawców, korzystając z najnowocześniejszych standardów kodowania obrazu.
Dźwięk przestrzenny DD+ 5.1
Na pokładzie telewizorów Manta znajdują się bardzo mocne głośniki, aby jak najwierniej odtwarzać dźwięk stereofoniczny. Dodatkowo wbudowane procesor RS Sound System oraz dekoder DD+ zapewniają możliwość odtwarzania cyfrowego dźwięku przestrzennego. Dźwięk przestrzenny uzyskamy poprzez podłączenie odpowiednich zewnętrznych urządzeń. Przekonaj się sam jakie emocje będą Ci towarzyszyć, kiedy siedząc wygodnie na kanapie, będziesz oglądał filmy akcji, czy grał na konsoli.
Wymiary (cm):
A - Wys. bez podstawy: 30.7
B - Szerokość: 50.9
C - Głębokość z podstawą: 17.5
D - Głębokość bez podstawy: 7.8
E - Wys. z podstawą: 34.1
W zestawie otrzymujesz:
✔️ Telewizor
✔️ Pilot
✔️ Adapter 12V
✔️ Karta gwarancyjna,
✔️ Instrukcja obsługi: PL, EN, ES, PT, HU, SI
✔️ Noga do montażu
Specyfikacja
| Przekątna ekranu (cale): | 22 |
| Przekątna ekranu (cm): | 55 |
| Rozdzielczość ekranu (px): | 1920 x 1080 (FHD) |
| Standard kodowania: | HEVC H.V65, PAL, NTSC, SECAM |
| Odświeżanie obrazu (Hz): | 60 |
| Czas reakcji matrycy (ms): | 3,5 |
| Kontrast statyczny (x:1): | 700:1 |
| Kontrast dynamiczny (x:1): | 7000000:1 |
| Złącza: | HDMI 1.4 CEC ARC, VGA 1, SPDIF 1 (Coaxial), Wyjście słuchawkowe 1, Wejście RF 1, GNIAZDO CI 1, USB 2 |
| Klasa efektywności energetycznej: | |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie SDR: | F |
| Zużycie energii na 1000h w trybie SDR: | 21 |
| Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR: | - |
| Zużycie energii na 1000h w trybie HDR: | - |
| Wymiary z podstawą (szer. x wys. x głeb. cm): | 50.9 x 17.5 x 34.1 cm |
| Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x głeb. cm): | 50.9 x 7.8 x 30.7 cm |
| Waga produktu (kg): | 2.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem (kg): | 3.45 kg |
| Zasilanie: | AC 180-240V 50/60Hz |
| Język menu: | Angielski, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, polski (domyślny), czeski, Słowacki, bułgarski, grecki, węgierski, chorwacki, słoweński, rumuński, Rosyjski, ukraiński, litewski, łotewski |
| Certyfikacja i regulacje: | CE, RED, ROHS |
| Wymiary opakowania (cm): | 55 x 12 x 36 cm |
| Kąty widzenia (°): | H 90 * V 65 |
| Temperatura koloru: | Zimny/Normalny/Ciepły |
| Tryb obrazu: | Dynamic/Standard/Mild/Personal |
| Pobór energii w trybie czuwania (W): | 0,5W |
| System audio: | Stereo, EAC3, BG, DK, I, L/L’,MN, NICAM/A2 |
| System wideo: | DVB-T2 HEVC H.265, PAL, NTSC, SECAM |
| Możliwość dogrywania aplikacji: | |
| Adapter 12V w zestawie: | Tak |