












Lodówke moge polecić osoba ktore szukają dobrego sprzętu w przyzwoitej cenie. Ten model mam u siebie pół roku i nie zauważyłem żadnych wad. Wszystko dziala sprawnie do jakości wykonania tez nie mogę sie przyczepić. Bardzo estetyczne wnętrze ładne oświetlenie, szklane półki. Jest wszystko co porzdna lodówka mieć powinna.
Bardzo dobrze trzyma temperatue i nawet po otwarciu lodówki na krótką chwile agregat nie włącza się generuje hałas mniejszy niż mój tuner do telewizora:) Można spać przy tej lodówce haha
chłodzenie w lodowce jest rewelacyjne mrozenie tak samo. Juz po kilku świeże mięso włożone do zamrażarnika jest zamarzniente na lód. Chłodziarka odmraza się automatycznie co do zamrażarnika to czasem mu trzeba pomóc i to jest jedyny minus jaki narazie znalazłem. polecam goraco
bardzo fajna lodowka szwajcaskiego producenta AGD. Mój piewszy spzręt tej fimry ale na pewno nie ostatni. Kupiona z polecenia i niezaluje
Prace tej lodówki oceniam celująco. Dostawe i obsluge zamowienia rowniez. Warto kupic!