









Lodowka superancka jak w tej klasie cenowej model spisuje się świetnie. Ma pełny No frot więc nie musze jej odmrażać i zdrapywać lodu z zamrażarnika. Troche słaba klasa energetyczna A+ . Mogłaby być o jeden plusik wyższa ale no cóż.
Funkcjonalna lodówka. Ma tacke na lod i pojmnik na jajka. srodek lodowki też jest bardzo fajnie urządzony jest mnostwo miejsca do przechowywania. Musze przyznać że to był; dobry zakup
Cieszę się że wybraliśmy z mężem akurat talodówke. Po pół roku użytkowania sprzęt spisuje się więcej niż dobrze. Bardzo dobre mrożenie i chłodzenie, łatwy w czyszczeniu środek i półki, duży zamrażarnik - to tylko niektore zalety lodówki Gorenje.
made in china
Po zakupie okazało się, ze lodówka jest produkcji chińskiej. Mamy w Polsce i w Europie znakomite zakłady produkcji sprzętu AGD , a sprowadzamy lodówki ze wschodu w cenie produkcji europejskiej !
Brak informacji o kraju producent przy zakupie. Jakość wykonania przyzwoita. Zobaczymy jak długo będzie działać.
Polecam, trafiony zakup. Bardzo ładnie wykończone detale. Lodówka niedawno kupiona, więc nie wiem jak będzie z awaryjnością. Cicha.Dobre i wygodne mocowanie półek.
W drzwiach tylko 3 półki, bez możliwości dołożenia kolejnej, ani przesunięcia niżej lub wyżej. Mały trochę pojemnik na warzywa i owoce, jak dla mnie. Po za tym OK, działa i jest niedroga.
Lodówka zamówiona przez internet. Brak problemów z obsluga zamówienia i wysyłką pod wskazany adres. Jestem zadowolony. Pozdrawiam i jeszcze nie raz zrobię zakupy w waszym sklepie
Dobra lodowka za przyzwite pieniazki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Urzadzenie mam od 3 miesiecy wszystko dziala bardzo dobrze nic nie halasuje ani nie stuka polecam
Polecam, trafiony zakup
produkt spełnił moje oczekiwania
po tygodniu użytkowania oceniam pozytywnie jakość tego sprzętu
100% satysfakcji, polecam
Super produkt w świetnej cenie
Zaskoczony na wielki plus
Potrzebowałem na JUŻ lodówki pełny No Frost bez bajerów w najniższej cenie i wybór spontaniczny tej okazał się idealny.
Dlaczego? Bo okazała się BARDZO cicha i zgrabna 55x55cm a przy tym odziwo pojemna.
Nie wiem skąd opinie o głośnej pracy lodówki. Mój 10 letni Hotpoint landara 195x60x65 chodził już jak helikopter podczas mrożenia więc wiem co napisałem i ta Gorenje jest cichutka. Wymiary mega, lodówka znika w kuchni
Produkt w dobrej cenie
Na razie chłodzi i mrozi dobrze. Jednak ma zbyt mały pojemnik na warzywa. Jest pakowna i oszczędna.
Pełna satysfakcja, polecam