| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 53 mm |
| Regulacja | W pionie Wbudowana poziomica |
| Wysokość | 420 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 55" |
| Minimalna odległość od ściany | 53 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |



















































