| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 52 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 522 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel DisplayPort -> Mini DisplayPort Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 95% Adobe RGB: 88% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |















