Podstawka chłodząca Trust GXT 278 Yozu
Kiedy laptop zaczyna się nagrzewać, na przykład podczas długotrwałego użytkowania lub intensywnego grania, jego efektywność może się obniżyć. Podstawka chłodząca Trust GXT 278 Yozu pomoże utrzymać Twój gamingowy laptop (o przekątnej do 17 cali) w odpowiednich temperaturach, co przedłuży żywotność jego komponentów oraz baterii. Urządzenie jest zasilane przez kabel USB, wystarczy podłączyć je do dostępnego portu w laptopie.

Cztery podświetlane wentylatory
Cztery wentylatory o średnicy 120 mm, osłonięte metalową siatką, gwarantują doskonały przepływ powietrza i skuteczne odprowadzanie ciepła. Co istotne, ich prędkość można łatwo regulować za pomocą wbudowanych pokręteł. Dodatkowo, dzięki czerwonym diodom LED, podstawka Trust GXT 278 Yozu doda Twojemu gamingowemu stanowisku unikalnego klimatu.

| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 30 mm |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Kompatybilność z laptopami | 17,3" |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Prędkość obrotowa | do 1200 obr./min |























































