Bezprzewodowy Power Bank z ładowarką x-kom
Miej energię zawsze przy sobie, niezależnie od miejsca i czasu. Bezprzewodowy power bank z ładowarką od x-kom umożliwia szybkie i łatwe ładowanie każdego smartfona lub tabletu – zarówno indukcyjnie, jak i przewodowo, w zależności od specyfikacji Twojego urządzenia.

Lekki, kompaktowy, idealny na wyjazdy
Power bank x-kom oferuje aż 10000 mAh w smukłej, wygodnej formie. Dzięki niewielkim rozmiarom szybko stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej podróży. Nie musisz już nerwowo szukać gniazdka, gdy bateria w telefonie się wyczerpuje. Teraz masz zapas energii zawsze pod ręką.

Ładowanie bezprzewodowe QI
Masz smartfona z funkcją ładowania bezprzewodowego QI? To doskonale, ponieważ power bank x-kom jest kompatybilny z każdym takim urządzeniem. Doświadcz wygody ładowania indukcyjnego i zapomnij o plątaninie kabli. Wystarczy, że położysz swój telefon na power banku, a reszta zadzieje się automatycznie.

Porty: USB i USB Typu-C
Indukcyjne ładowanie w power banku x-kom z ładowarką to tylko jedna z opcji. Masz również do dyspozycji dwa porty: USB i USB Typu-C, co znacznie zwiększa kompatybilność urządzenia. Niezależnie od tego, czy Twój telefon obsługuje ładowanie QI, energia jest zawsze z Tobą. To Ty decydujesz, jak z niej skorzystasz.

Stacja dokująca Power Bank x-kom
Power bank x-kom to wygoda użytkowania na najwyższym poziomie; łatwo naładujesz nie tylko telefon czy tablet, ale także sam power bank. Wystarczy umieścić go w stacji dokującej. Cztery diody LED poinformują Cię, gdy bateria będzie w pełni naładowana. Odkryj podwójną bezprzewodowość.
Aby w pełni wykorzystać możliwości powerbanku i wbudowanej ładowarki indukcyjnej, zaleca się użycie adaptera sieciowego o mocy co najmniej 18W.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C Stacja dokująca |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Quick Charge |
| Wysokość | 16 mm |
| Napięcie nominalne | 12 V |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 152 mm |

























































