Lampka Philips Hue Bloom White and Color Ambiance
Włącz lampkę Bloom do swojego systemu Philips Hue i wprowadź do domu 16 milionów barw. Dodaj kolor do przestrzeni lub stwórz na ścianach niezwykłe cienie. Zmniejsz jasność, aby uzyskać delikatne oświetlenie i stworzyć subtelny efekt świetlny.
Philips Hue Bloom to stylowa lampa, którą można postawić na biurku, półce lub podłodze, rozświetlając ściany pięknym kolorowym światłem. Dzięki zasilaniu z sieci można ją łatwo przenosić i ustawiać tam, gdzie jest dostępne gniazdko. Umieść ją na szafce RTV, biurku lub pod ulubionym obrazem.

Dostosuj oświetlenie do swojego codziennego rytmu
Odpowiednie oświetlenie towarzyszy nawet najzwyklejszym czynnościom, takim jak jedzenie śniadania czy czytanie gazety. System Philips Hue i jego wstępnie skonfigurowane sceny z różnymi odcieniami białego światła pomogą Ci wstać z łóżka i będą Ci towarzyszyć przez cały dzień.
Kiedy masz ważne zadania do wykonania, system Philips Hue pomoże Ci się skoncentrować. Ustaw scenę świetlną Concentrate, aby z jasnym umysłem przystąpić do pracy. A gdy w końcu znajdziesz chwilę dla siebie, wybierz scenę Relax, która zapewni subtelne, łagodne światło i pozwoli Ci się zrelaksować.

Zabawa światłem
Oglądaj, słuchaj i graj w zupełnie nowy, fascynujący sposób, gdy Twoje ulubione efekty dźwiękowe i wizualne wypełnią pokój. Połącz inteligentne oświetlenie Philips Hue z filmami, muzyką lub grami, a Twoje pomieszczenie stanie się strefą rozrywki.
Philips Hue Sync to darmowa aplikacja na komputery PC/Mac, która pozwala na nowy poziom rozrywki. Tworzy ona natychmiastowe scenariusze świetlne dla dowolnej treści odtwarzanej na laptopie lub komputerze stacjonarnym, od filmów i seriali po muzykę i gry.

Automatyzacja oświetlenia w domu
Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, nawet gdy jesteś poza nim. Pomogą Ci w tym automatyczne ustawienia włączania i wyłączania świateł Philips Hue. Z dowolnego miejsca na świecie ustaw oświetlenie w aplikacji tak, aby automatycznie włączało się, gdy wieczorem wracasz do domu lub losowo zapalało się, gdy Cię nie ma.
W aplikacji Philips Hue łatwo ustawisz także swój indywidualny harmonogram dnia, aby wstawać pełnym energii oraz łagodnie przygotowywać się do snu. Philips Hue delikatnie obudzi Cię o poranku, doda energii przy śniadaniu, poprawi koncentrację Twoich dzieci podczas pracy domowej, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu.

Odkryj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj łącza Bluetooth, aby natychmiast kontrolować lampkę Bloom w jednym pomieszczeniu lub połącz ją z mostkiem Philips Hue (sprzedawany oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, oferując bardziej zaawansowany sposób zarządzania inteligentnym oświetleniem.
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Wysokość | 101 mm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Łączność | Zigbee Bluetooth |
| Typ | Nocna |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |
| Zawartość zestawu | Lampa Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Moc | 7,1 W |





















