Monitor gamingowy LG 32MP60G-B
Zdominuj pole bitwy z monitorem dla graczy LG 32MP60G-B. Ekstremalnie szybki czas reakcji matrycy zapewni Ci dodatkowe ułamki sekundy w intensywnych starciach. Płynność obrazu przełoży się na wyższą precyzję celowania, co da Ci przewagę nad rywalem. Dodatkowo, dynamiczny obraz oraz znakomite kolory sprawią, że jeszcze bardziej zanurzysz się w grze.

Rzeczywiste kolory pod szerokim kątem
Matryca stworzona w technologii IPS oddaje głębię kolorów jak żadna inna. W rezultacie wyświetlane obrazy zachwycają dynamiką oraz szczegółowością barw. Miłośnicy filmów będą usatysfakcjonowani, ponieważ oprócz doskonałego obrazu, panel IPS oferuje także szerokie kąty widzenia. Oznacza to, że wszyscy widzowie wokół ekranu mogą cieszyć się seansami bez utraty jakości i głębi kolorów.

Niesamowicie szybki obraz
Czas reakcji MBR 1 ms (Motion Blur Reduction) umożliwi Ci płynne granie oraz zwiększy ostrość, eliminując smużenie. W rezultacie dynamiczne i szybkie obiekty w trakcie intensywnych akcji mogą dać Ci przewagę nad innymi.

Niezwykłe funkcje LG 32MP60G-B
Innowacyjne technologie zastosowane w modelu 32MP60G-B zwiększą Twoją efektywność zarówno w grach, jak i w codziennej pracy. Dowiedz się więcej, klikając na nazwy poszczególnych funkcji:
Dynamic Action Sync

Tryb Dynamic Action Sync umożliwia błyskawiczne atakowanie przeciwników. Funkcja ta synchronizuje zmysły gracza z dynamiczną akcją gry poprzez minimalizację opóźnień.
On Screen Control

On Screen Control to przyjazny interfejs użytkownika. Menu ekranowe jest proste i intuicyjne. Dzięki kilku kliknięciom myszką, możesz podzielić przestrzeń roboczą lub ustawić podstawowe parametry monitora.
Black Stabilizer

Entuzjaści strzelanek docenią funkcję Black Stabilizer, która pozwala dostrzegać detale nawet w ciemnych zakamarkach. Funkcja ta identyfikuje najciemniejsze obszary i rozjaśnia je, co umożliwia graczowi zlokalizowanie wrogów czających się w mroku.
Flicker safe

Technologia Flicker Safe minimalizuje niewidoczne migotanie ekranu, zapewniając komfortowe warunki pracy dla oczu.
Reader Mode

Redukcja niebieskiego światła zmniejsza zmęczenie oczu, a Tryb czytnika nadaje ekranowi temperaturę barwową zbliżoną do papieru, co zapewnia optymalne warunki do czytania.
Crosshair

Funkcja Crosshair umieszcza celownik na środku ekranu, co zwiększa celność w strzelankach pierwszoosobowych. Ta funkcja jest również przydatna w grach FPS, gdzie precyzyjne celowanie nie jest kluczowe.
Color Weakness

Funkcja Color Weakness opiera się na algorytmie, który modyfikuje określone kolory, aby kluczowe treści były dobrze widoczne dla osób z zaburzeniami rozpoznawania barw.
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 24 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 513 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Black Stabilizer Crosshair Dynamic Action Sync Smart Energy Saving |
| Czas reakcji | 1 ms (MBR) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Powłoka matrycy | Matowa |













