Yeelight Lampka do szuflady z czujnikiem ruchu
Lampka Drawer Light od Yeelight to funkcjonalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w szafkach, kredensach czy szufladach. Dzięki niej bez trudu znajdziesz potrzebne przedmioty po zmroku. Wytrzymała bateria pozwala na utrzymanie lampki w trybie czuwania przez okres od 2 do 4 miesięcy.

Wielofunkcyjne akcesorium
Lampkę Drawer Light można umieścić w niewielkiej szafce lub szufladzie, a jej grubość wynosząca jedynie 11 mm sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca. Jej biały kolor sprawia, że pasuje niemal do każdego wnętrza. Lampka doskonale sprawdzi się nie tylko w szufladzie, ale także w szafkach, kredensach itp. Dzięki niej łatwo odnajdziesz potrzebne przedmioty po zmroku.

Prosta obsługa
Użytkowanie Drawer Light jest bardzo komfortowe. Lampka wyposażona jest w przycisk, który pozwala na włączenie lub wyłączenie urządzenia oraz ustawienie trybu automatycznego. W tym trybie, dzięki czujnikowi podczerwieni, lampka aktywuje się po otwarciu szafki i wyłącza 3 sekundy po jej zamknięciu.

Szybki i łatwy montaż
Montaż lampki jest niezwykle prosty i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy umieścić samoprzylepną ramkę w wybranym miejscu, a następnie zamontować na niej lampkę. Drawer Light posiada baterię o pojemności 300 mAh, co pozwala na utrzymanie urządzenia w trybie czuwania przez 2 do 4 miesięcy (przy użytkowaniu 3 razy dziennie). Baterię można naładować w ciągu godziny za pomocą portu USB-C.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 15 lm |
| Wysokość | 11 mm |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 300 mAh wbudowany akumulator 300 mAh |
| Czujniki | Czujnik ruchu |
| Łączność | Nie obsługuje |
| Sterowanie | Automatyczne Panel sterowania na obudowie |
| Typ | Nocna |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Moc | 0,15 W |











