Przedłużacz Unitek USB-C
Przedłużacz Unitek USB-C umożliwia podłączenie urządzenia znajdującego się w pewnej odległości od Twojego komputera. Wyposażony jest w technologię Power Delivery, co pozwala na zasilanie nie tylko smartfonów i tabletów, ale również laptopów.
Zintegrowany chip E-Mark w końcówce kabla zapewnia bezpieczeństwo ładowanych urządzeń.

Różnorodne możliwości
Przedłużacz Unitek USB-C zapewnia transfer danych z prędkością do 10 Gbps. Jest kompatybilny wstecz z USB 3.0, USB 2.0 oraz USB 1.1.
Kabel obsługuje obraz w rozdzielczości 4K przy próbkowaniu 60Hz oraz Full HD przy 120 Hz. Dodatkowo, wspiera dźwięk stereo, co umożliwia oglądanie filmów z wysoką jakością obrazu i dźwięku.

| Kolor | Czarny |
| Oplot | Nie |
| Złącza kątowe | Nie |
| Rodzaj rdzenia | Miedź ocynkowana |
| Obsługiwane zasilanie | do 100 W |
| Maks. natężenie | 5 A |
| Złącze 1 | USB Typu-C żeńskie |
| Złącze 2 | USB Typu-C męskie |
| Standard | USB 3.2 Gen. 2 (USB 3.1/3.1 Gen. 2) |
| Zastosowanie | Ładowanie Wideo Zasilający Audio Transmisja danych |
| Pozłacane styki | Nie |
| Przepustowość | do 10 Gbit/s |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K (3840x2160, 60 kl./s) |
| Obsługiwane standardy i technologie | Thunderbolt 3 Power Delivery (PD) Quick Charge 4.0 Tryb DisplayPort Alternate |
| Typ produktu | USB Typu-C - USB Typu-C |
| Długość | 50 cm |























































