































Pralko suszarka
Bardzo cichutka, łatwa w obsłudze polecam !
Moja pierwsza pralko- suszarka i jestem zadowolona. Wyglad jest super kolor niestandardowy, pierze bardzo cicho. Jedyne co to podczas suszenia strasznie smierdzi plastikiem. To jest moje pierwsze suszenie mam nadzieje ze ten zapach zniknie podczas następnych prań. Polecam
Pralka godna polecenia, cichutka, pierze doskonale. Jednak posiada jeden wizualny mankament. Osłona dolna filtra, która powinna być nie widoczna, posiada inny odcień niż cała pralka - obniża to efekt wizualny
Po kilku dniach użytkowania sprzęt sprawuje się dobrze. Pracuje bardzo cicho, pierze dokładnie. Tylko raz użyłam suszarki (pojawił się mocny zapach plastiku) i po 2h pranie było prawie suche. Jak na razie wszystko gra.
Pralko-suszarka zakupiona kilka dni temu. Jest to nasz pierwszy sprzęt 2w1. Jeżeli chodzi o samą pralkę to nie zgodzę się z opiniami,że wydobywa się z niej przykry zapach, a przynajmniej u mnie go brak. Pralka cicha, natomiast po poprzednim sprzęcie muszę nauczyć się jej obsługi.To co mi w chwili obecnej przeszkadza,że nie na wszystkich programach widać czas prania, podejrzewam,że ma to związek z wyważaniem brudnej odzieży. Co do suszarki, to pranie było prawie wysuszone, w zależności od rodzaju materiału. Ogólnie jestem zadowolona,ale muszę ją jeszcze okiełznać.
Pralka pierze dobrze, łatwa obsługa wiele funkcji i rodzajów programów. Cicha praca oraz funkcja wybierania probramu z aplikacjie telefonu sprawia, że pralka jest godna polecenia, ale funkca suszenia to raczej gadżet dla gości niż pożyteczna rzecz. Suszenie jest tu zupełną abstrakcją i ubrania po wirowaniu są już prawie suche a suszarka nie daje już efektu. Za tą cenę mamy tylko świetną pralkę a suszarkę lepiej kupić z innej firmy. Sam sklep Neonet szybko wysłał przesyłkę, ale mimo promocji nie otrzymałam jej. Regulamin w dniu zakupu był ukryty i brak informacji, że nie mogę z niej skorzystać mimo, że mam dowody mojej racji Neonet odmówił rekompensaty. Doradzam nie kupowanie w neonet.
Idealna i kompaktowa do małej, nowoczesnej łazienki.
Łatwa w obsłudze, cicha, cena bardzo korzystna jak za produkt takiej jakości. Polecam
Wszystko ok jedynie ten zapach plastiku
Mam to samo zapach plastiku podczas prania a podczas suszenia jest nie do wytrzymania. Co pranie voraz mniej smierdzi i mam nadzieje, ze wkoncu calkiem przestanie bo moje ciuchy nie pachną jak dawniej po praniu. Suszy dobrze i pierze również dobrze.
Pralka jest cicha i dobrze pierze, niestety jej obudowa/plastik nie jest najlepszej jakości i mimo, że posiadam urządzenie już 3 miesiące to wciąż w łazience roztacza się chemiczny zapach plastiku.
Pralko suszarka LGF2J6HM8S świetny produkt. Godny uwagi. Jest cichy. Każdy użytkownik dobierze odpowiedni program do swoich potrzeb, zarówno w trybach prania jak i suszenia. Ogromny plus za mały rozmiar sprzętu! Obudowa w kolorze szarym nadaje szyku Szczerze polecam !
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pralka wygląda cudnie! Do tego jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, nic na niej się nie odciskuje. Technicznie tez absolutnie bez zarzutu. Chodzi cichutko, pierze dobrze, czego chcieć więcej :) Zdecydowanie polecam!
Ładny nowoczesny kształt, pranie po suszeniu jest naprawdę suche i nie pogniecione.
Pralkosuszarka o świetnym designie, idealna do małej łazienki.