Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 1
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 2Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 2
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 3Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 3
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 4Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 4
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 5Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 5
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 6Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 6
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 7Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 7
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 8Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 8
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 9Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 9
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 10Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 10
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 2
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 3
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 4
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 5
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 6
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 7
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 8
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 9
Philips 55PUS7805 - 584258 - zdjęcie 10
Philips 55PUS7805
Specyfikacja
Opinie
4,8/5
(73 opinie)
5
Opinie użytkowników (73)
Marek
Marek
5 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 60” - 69"
Mateusz
Mateusz
5 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Olek
Olek
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
MaksWW
MaksWW
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
... Rozwiń dalej
Przemysław
Przemysław
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 70" - 79"
damian
damian
OK
... Rozwiń dalej
Piotr T.
Piotr T.
kaśkTR
kaśkTR
adam
adam
Natalia
Natalia
Edward
Edward
Wacław
Wacław
Dawid
Dawid
Maks
Maks
Eliza
Eliza
To był bardzo ekscytujący zakup. Od dawna marzył mi się Smart TV i teraz używam go bardzo intensywnie. Od razu było widać, że jest to sprzęt wysokiej klasy. Działa płynnie, bez przycieć czy zwieszeń. OLED zapewnia super kontrast, odwzorowanie kolorów jest wprost doskonałe, z każdego kąta patrzenia. Doskonale współgra z Amblight. Ekran 58" 4K Ultra HD bardzo precyzyjnie oddaje wszystkie multimedialne światy przedstawione - kolorystyka jest pełna, naturalna.Procesor 4K HDR Processor X1 sprawiają, że szczegóły i faktury są bardzo wyraziste, nawet w dynamicznych scenach. Dolby Vision dosłownie zmieniło moje cztery kąty w salę kinową. Dolby Atmos daje wielowymiarowe wrażenia, czasami łapię się na tym, że automatycznie odwracam głowę w kierunku domniemanego źródła dźwięku, chociaż pochodzi on z oglądanego filmu czy serialu. Telewizor nie ma sobie równych też pod względem ilości aplikacji - codziennie szukam rozrywki na innej. Poza tym wygląda finezyjnie i najprościej mówiąc - ułatwia życie. 5/5... Rozwiń dalej