Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 1
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 2Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 2
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 3Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 3
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 4Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 4
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 5Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 5
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 2
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 3
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 4
Samsung UE43MU6102 - 391261 - zdjęcie 5
Samsung UE43MU6102
Specyfikacja
Opinie
4,8/5
(64 opinie)
5
Opinie użytkowników (64)
Zdzisław
Zdzisław
7 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
mam taki już 18M-CY i jest super !!!!
... Rozwiń dalej
7 lat temu
mam 2 rok i działa super
... Rozwiń dalej
Bartek
Bartek
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
Witam,
chciałbym kupić u Państwa telewizor samsung50mu6102 w Olsztynie, ale go nie ma.
Czy jest możliwość go zamówić i odebrać w sklepie w Olsztynie?
Bądź uzyskać informację, kiedy będzie na stanie?
Pozdrawiam,
Marcin
Marcin
Przyzwoicie za te pieniądze... Rozwiń dalej
Dawid
Dawid
Katarzyna
Katarzyna
Ewa
Ewa
bez zastrzeżeń.Polecam... Rozwiń dalej
Agata
Agata
Wioletta
Wioletta
Jest super... Rozwiń dalej
Robert
Robert
Artur
Artur
Wszystko OK. Polecam. Szybko i sprawnie... Rozwiń dalej
Daniel
Daniel
Judyta
Judyta
Obraz bardzo dobry, prosta obsluga. Polecam.... Rozwiń dalej
Wanda
Wanda
Telewizor jest u mnie kilka dni, Jestem zadowolona !!... Rozwiń dalej
urszula
urszula