

















Zachwycony jestem tym sprzętem. Zazwyczaj to żona zajmowała się starą zmywarką, bo działała ona miałem wrażenie w jakiś zaszyfrowany dla mnie sposób. Ta ma ogrom programów, ale jest bardzo intuicyjna. Mamy ją od kilku tygodni i przyjemnie mi się ją użytkuje. Wskaźniki są przez rzutnik wskazywane na podłodze, więc cały czas można zerknąć na jakim etapie jest zmywanie. Przydaje się to, bo czasem nawet nie słychać, że zmywarka pracuje.
Uzytkuje od miesiaca. Szuflada na sztucce - jeszcze mi sie nie udało wyjac domytych sztucow! Myjemy je recznie przed wlozeniem ich do zmywarki. Skusilam się rowniez na dolne smiglo (okragla wirujaca koncowke) - no, mysle sobie, to to domyje! Nic podobnego, naczynia sa nie domyte, i to niezaleznie, czy zmywarka myje szybko, czy z powerem, czy eko 4 godziny (!). Garnka po zupie nie osmielam sie już wlozyc, myje recznie. Do mycia stosuje sol, nablyszczacz i tabletki ‘wszystko w jednym’ - ma wiecej, niż potrzeba. Cale urzadzenie sprawia wrażenie mało solidnego, jest jakies takie ‘plastikowe’, tandetne (na filmie za to sprawia wrazenie solidnego i ekskluzywnego), kosze i smigla liche, zaladunek dolnej szuflady od konca (czyli logicznie) powoduje jej wywracanie sie do tyłu. Gorny kosz pod ciezarem zaladunku chce się oberwac – a nie jest przeladowany. Cicha praca - ok, lecz nie po to kupuje sie zmywarke! Za dokladnosc mycia, czas zmywania i uzytecznosc - zero.
Bardzo pojemna zmywarka, szuflada maxiFlex super, mieszczą się nie tylko sztućce ale i chochle, lopatki, końcówki od miksera. Satelitarne ramię to super sprawa, bo lepiej dociera woda między naczynia, wszystko za każdym razem w 100% czyste. Warto było kupić.
Pojemna i nowoczesna zmywarka która wpasowała się w potrzeby naszej rodziny. Można ja wstawić na pełnym wsadzie i wszystko zawsze jest idealnie czyste, bez zacieków i suche po otwarciu.
Ta zmywarka to był strzał w dziesiątkę. Mój ulubiony sprzęt w domu, a electrolux świetnie w niej wszystko przemyślał.
zmywarka sprawdza sie super, żałuję że tak długo zwlekałam z zakupem, to świetne ułatwienie w codziennym funkcjonowaniu, szuflada maxiFlex jest super, pojemność jest świetna, można napakować bardzo dużo, AirDry też mi się sprawda, bo wszystko jest suche
Ta zmywarka idealnie spełnia wszystkie moje wymagania. Zmywarka nie jest droga, a bardzo cicha i wydajna. Ma dużą pojemność i dzięki temu jestem w niej w stanie zmieścić wszystko, nawet garnki po rodzinnej imprezie :) To taki bohater mojego domu.
Zmywarka ekstra, super pojemna, cicha. Dzięki szufladzie maxiFlex mogę naładować bardzo duzo naczyń, przy częstym gotowaniu i sporej rodzinie to jest super pomocne. NAczynia są czyste, bez zacieków, nie matowieją.
Wspaniały produkt z kilku powodów. Przede wszystkim bardzo pojemna , oddzielny kosz na sztućce ,cicha z bardzo łatwym sterowaniem. Nie ma problemu z umieszczeniem większych garnków i co ważne naczynia nie muszą być ustawione jak w wojsku ,żeby wszystko lśniło. I jeszcze jedna fajna funkcja. Zmywarka sama otwiera się w ostatniej fazie suszenia ,aby perfekcyjnie dosuszyć wszystkie naczynia. Polecam.
Tania dobra zmywarka!, Dużo zmywam i mam porównanie bo to już 3 moja zmywarka. Z dotychczasowych ta jest najlepsza. Dobrze domywa naczynia i idealnie je suszy nie wiem skąd wcześniejsze informacje. dodatkowo ma szufladę na sztućce (do tej pory używałem koszyczka). Fajne rozwiązanie, wygodnie wszystko sie układa + dużo miejsca na długie noże.
Zmywarka całkiem OK, ktoś wcześniej pisał, że nie domywa naczyń. U mnie wszystko umyte że aż lśni. Bardzo dobry program szybki - bez problemu domywa wszystkie naczynia lekko zabrudzone, z tymi zaschniętymi też sobie radzi ale już nie tak dokładnie (czasami trzeba uruchomić dłuższy cykl).
Ogólnie polecam. Cicha i dobra. Duży plus za funkcję z samootwieraniem się drzwi.
Polecam, kosz na sztućce jeat wart polecenia.
Bardzo fajna i praktyczna zmywarka dla rodziny. Jest naprawdę bardzo pojemna, dużo pojemniejsza niż mój poprzedni model, pomimo tej samej wielkości. Electrolux zrobił tutaj naprawdę dużo przestrzeni. Funkcjonalność użytkowania na najwyższym poziomie - wszystko zaprojektowane tak, aby było jak najwygodniej. Tak naprawdę wystarczy wybrać intuicyjny program, wrzucić kapsułkę, a reszta zrobi się sama. Cicha praca plus funkcja air dry sprawia, że możemy zmywać o każdej porze doby.
Bardzo duża zmywarka z wnętrzem, która zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Na samej górze zainstalowana została szuflada na sztućce, która pozwala na poukadanie nawet dużych przyborów kuchennych, które wcześniej nie mieściły się w zmywarce. Dzięki temu też mamy więcej miejsca na naczynia bo odchodzi miejsce na koszyk. Mieści się w niej aż 14 kompletow naczyń, a wiec naprawdę bardzo dużo. Zmywarka idealna dla takich osób jak ja - mających do ogarnięcia i wykarmienia całą rodzinę :) dodatkowo jest skuteczna, domywa wszystko tak jak powinna.
Zmywarka idealna dla dużej rodziny (lub dla osób lubiących imprezy rodzinne). Bardzo pojemna, cicha, skuteczna w swej pracy, dodatkowo oszczędna nie tylko w zużyciu wody ale i prądu. Jestem bardzo zadowolona, i bardzo polecam.