| Typ urządzenia | Nawilżacz ultradźwiękowy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 54 cm 54 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Dołączone akcesoria | Pilot |
| Dodatkowe informacje | Czas pracy: 12 h Oddzielny zbiornik na olejki eteryczne Wyświetlacz LED Poziom głośności: 35 dB |
| Długość | 17 cm |
| Moc | 25 W |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Funkcje | Tryb automatyczny Automatyczne wyłączanie Timer Timer Aromaterapia Regulacja poziomu wilgotności |









