Wszędzie
Wszędzie
Telewizory i audio
Duże AGD
AGD do zabudowy
Małe AGD
Smartfony i zegarki
Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcieAMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 1
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 2AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 2
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 3AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 3
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 4AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 4
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 5AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 5
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 6AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 6
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 1
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 2
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 3
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 4
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 5
AMICA RETRO KS15610R Czerwona - 1018401 - zdjęcie 6

AMICA RETRO KS15610R Czerwona

Specyfikacja

Opinie

5,0/5
(2 opinie)
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (2)

Norbert
Norbert
5 lat temu

Piękny, intensywny, czerwony kolor tej lodówki zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia! Wybraliśmy ten model do kuchni w gabinecie kosmetycznym, bo w końcu w pracy spędzamy większość dnia. Dobrze się sprawdza, ma wystarczająco dużo miejsca, nie pobiera dużo prądu, przez co rachunki nie skoczyły do góry. Dobrze, że ma miejsce na zamrażanie, bo czasem trzeba coś wrzucić, jak jedzie się prosto z zakupów. Jest tak ładna, że wcale nie wygląda jak lodówka, co też jest zaletą. Fajny zakup, nie żałuję żadnej złotówki.... Rozwiń dalej

Milena
Milena
5 lat temu

Nieduża, praktyczna lodówka - wybrałam ją do pokojów w pensjonacie, który prowadzę. Goście są zadowoleni, bo mogą trzymać sobie najpotrzebniejsze rzeczy w pokoju, pod ręką. Mały zamrażalnik sprawdzi się na przykład na lody. Dodatkowo lodówka jest łatwa w czyszczeniu, nie ma trudno dostępnych zakamarków, dzięki czemu łatwo doprowadzić ją do porządku po gościach. To był zdecydowanie dobry zakup, zwłaszcza patrząc na jej wygląd, który wszystkich zachwyca. Cena z uwagi na rozmiar mogłaby być nieco mniejsza, ale w sumie płaci się też za wygląd.... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.