| Kolor | Złoty |
| Poziom hałasu | 82 dB |
| Moc ssania | 200 AW |
| Zasięg działania | Nieograniczony |
| Moc silnika | 600 W |
| Dołączone akcesoria | Szczotka z miękkim włosiem - 1 szt. Stacja ładująca - 1 szt. Szczotka 2 w 1 - 1 szt. Szczotka do materaca - 1 szt. Szczotka podłogowa - 1 szt. Wałek do dywanów Akumulator - 1 szt. Ładowarka - 1 szt. Szczotka szczelinowa - 1 szt. Łącznik |
| Dodatkowe informacje | Czas ładowania: 5 h Wskaźnik naładowania baterii Łatwe opróżnianie zbiornika Łatwy montaż i demontaż akcesoriów Silnik bezszczotkowy Wyświetlacz LED Wygodny uchwyt Pozycja parkowania pionowa |
| Zasilanie | Wymienny akumulator |
| Funkcje | Tryb automatyczny Tryb Max Tryb turbo Tryb Eco |
| Przeznaczenie | Odkurzacz domowy |
| Pojemność akumulatora | 8 x 3000 mAh |
| Typ odkurzacza | Pionowy Ręczny |
| Filtr wylotowy | Zmywalny |
| Pojemność worka/zbiornika | Zbiornik 0,6 l |
| Typ rury | Metalowa |
| Czas działania | 80 minut - Tryb ECO |
| Napięcie (akumulatora) | 28,8 V |
| Czyszczenie na mokro | Nie |
| Odłączany odkurzacz ręczny | Tak |
| Rodzaj odkurzacza | Bezworkowy |















