Robot sprzątający Dreame L10 Pro
L10 Pro to bardzo efektywne urządzenie, które nie tylko odkurza, ale także myje podłogi. Robot wyposażony jest w zbiornik na wodę o pojemności 270ml. Skutecznie usuwa uporczywe plamy z podłogi.

Zaawansowany system nawigacji
Robot sprzątający Dreame L10 Pro dostosowuje sposób czyszczenia na podstawie mapy każdego pokoju. Dzięki zastosowaniu nawigacji laserowej LDS oraz algorytmów SLAM, robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie pomijając żadnego centymetra, co sprawia, że odkurzanie jest bardziej efektywne.

System High Precision w robocie sprzątającym Dreame L10 Pro
Dzięki technologii High Precision 3D, L10 Pro skuteczniej wykrywa przeszkody nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Odkurzacz pokonuje przeszkody o wysokości 20mm, co pozwala mu wjechać na dywan. Jest na tyle niski, że może wjechać pod meble lub łóżko. Wyposażony w czujniki upadku, nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o każdy czysty centymetr w Twoim domu.

Stacja ładująca
Urządzenie Dreame L10 Pro automatycznie wraca do stacji ładowania, gdy poziom baterii jest niski. Po naładowaniu kontynuuje pracę od miejsca, w którym ją przerwało, obliczając również ilość energii potrzebnej do dokończenia zadania i uzupełniając tylko tę ilość. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 2.5 godziny, co odpowiada 250m² wyczyszczonej powierzchni.

Sterowanie za pomocą smartfona Dreame L10 Pro
Odkurzanie stanie się teraz przyjemnością! L10 Pro oferuje funkcję sterowania głosem. Wystarczy powiedzieć „Alexa, włącz odkurzacz” i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. Dodatkowo, produkt Dreame łączy się z innymi urządzeniami domowymi za pomocą aplikacji Mi Home.
Za pomocą aplikacji możesz również tworzyć strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, podczas którego L10 Pro będzie sprzątał wyznaczone przez Ciebie miejsca, lub czyszczenie strefowe, wybierając większą przestrzeń do sprzątania. Ponadto, istnieje możliwość ustawienia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w określonych przez Ciebie miejscach.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Moc ssania | 4000 Pa |
| Obszar działania | do 250 m² |
| Moc silnika | 46 W |
| Wysokość | 97 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Waga | 3,7 kg |
| Dołączone akcesoria | Zbiornik na wodę Szczotka boczna Nakładka mopująca Stacja ładująca Instrukcja obsługi Szczoteczka do czyszczenia Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Łączność Wi-Fi® Kompatybilny z Amazon Alexa Pokonuje przeszkody do 20 mm |
| Długość | 350 mm |
| Zasilanie | Akumulator |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Funkcje | Mapowanie otoczenia Wirtualna ściana Zdalne sterowanie |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Zabezpieczający przed upadkiem Czujnik laserowy LDS Krawędzi Wykrywający schody |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 570 ml |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Tryby sprzątania | Zig-Zag Cichy Krawędzie Czyszczenie na mokro Czyszczenie na sucho |
| Czas pracy | ok. 150 minut |
| Czas ładowania | do 210 minut |







