NeonetNeonet
Wszędzie
Wszędzie
Telewizory i audio
Duże AGD
AGD do zabudowy
Małe AGD
Smartfony i zegarki
Komputery
Gaming
Sport
LEGO
Dom i ogród
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 1
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 2BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 2
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 3BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 3
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 4BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 4
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 5BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 5
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 6BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 6
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 7BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 7
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 1
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 2
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 3
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 4
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 5
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 6
BEKO BIM24301BS - 1023398 - zdjęcie 7

BEKO BIM24301BS

  • Rodzaj piekarnika:Elektryczny
  • Klasa energetyczna:A
  • Pojemność piekarnika:71 l
  • Funkcje:Grzanie dolne, Rozmrażanie, Szybki nagrzew, Funkcja pary, Grill, Nagrzewanie konwencjonalne, Pieczenie 3D, Mały grill z termoobiegiem

Specyfikacja

Opinie

4,8/5
(25 opinii)
5
20
4
5
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (25)

marika
marika
5 lat temu

Ma wszystko, co powinien mieć piekarnik. A nawet więcej. Pieczenie 3D to fajny dodatek. Plusem tego piekarnika jest też czyszczenie. Z tych powierzchni brud schodzi bezproblemowo, nie trzeba się przy tym namęczyć.... Rozwiń dalej

gurczek
gurczek
5 lat temu

Absolutnie nie mam na co narzekać. Piekarnik łatwo się czyści. Wszystkie potrzebne funkcje są. Ja często używam funkcji grill. Zarówno mięsa, jak i ryby wychodzą przepyszne.... Rozwiń dalej

Grzesiek
Grzesiek
5 lat temu

Teleskopowe prowadnice bardzo fajna sprawa, dużo wygodniej się korzysta z piekarnika. Czyszczenie parą też dużo sprawniejsze. A co do samej jakości pieczenia to nie mam uwag. Równo dopieka, ma sporo funkcji, obsługa dla mnie nie sprawia żadnego problemu. Tylko kupować :) ... Rozwiń dalej

pawlaczka
pawlaczka
5 lat temu

Jestem bardzo zadowolona z tego piekarnika. Długo się zastanawiałam jaki wybrać i tu zaważyła cena i opinie, że łatwo się czyści. I ja potwierdzam, myję po każdym użyciu co prawda ale jest błysk :) Piecze równo, szybko się nagrzewa, oszczędny. ... Rozwiń dalej

MarcinK
MarcinK
5 lat temu

Piekarnik naprawdę znakomity. Bardzo łatwy w obsłudze oraz co dla mnie ważne w czyszczeniu. Co do pracy urządzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczególnie podoba mi się funkcja grill. Moja żona jest też zadowolona z wyglądu piekarnika.... Rozwiń dalej

samo
samo
5 lat temu

Piecze równomiernie. Ma wszystkie potrzebne funkcje. Termoobieg działa sprawnie. Pieczenie 3D również polecam. Piekarnik wyposażony jest w tacę standardową, głęboką i drucianą. Wszystko zgodnie z opisem.... Rozwiń dalej

wieśka
wieśka
5 lat temu

Doskonały piekarnik. Wszystko tak jak w opisie. I cena nie jest wygórowana.... Rozwiń dalej

julka
julka
5 lat temu

Wygodny i bezpieczny piekarnik. Z czystym sercem polecam. Czyści się łatwo, zwłaszcza, że jest czyszczenie parowe. Piecze znakomicie. Często używam go do rozmrażania i z tym również radzi sobie świetnie.... Rozwiń dalej

ksizczak
ksizczak
5 lat temu

Produkt zgodny z opisem. Ten piekarnik ma wszystkie potrzebne mi funkcje. W wyposażeniu są tace. Podoba mi się też nowoczesny wyświetlacz. Zakup był udany.... Rozwiń dalej

Iwonka
Iwonka
5 lat temu

Wszystko świetnie. Naprawdę nie mam na co narzekać. Prowadnice teleskopowe są bardzo wygodne. Fajnie też zamykają się drzwi piekarnika. Wygląd też mi się podoba. Idealnie pasuje do nowoczesnej kuchni.... Rozwiń dalej

Mirella
Mirella
5 lat temu

Piekarnik nowoczesny, bardzo dobrze mi się z niego korzysta. Wszystko działa jak trzeba, obsługa nie stanowi żadnego problemu. Wyświetlacz jest intuicyjny, łatwo wybiera się potrzebną funkcję. Zadowolona jestem.... Rozwiń dalej

maciuk
maciuk
5 lat temu

Fajny model piekarnika. Aż sam zacząłem trochę piec odkąd kupiliśmy go z żoną. Polecam.... Rozwiń dalej

basia
basia
5 lat temu

Jak na piekarnik elektryczny to naprawdę dobrze piecze. Zawsze myślałam że będę potrafiła tylko z gazowym współpracować, ale ten jest naprawdę prosty w obsłudze i dopieka równo na całej powierzchni. I sporo programów ma. Mogę śmiało polecić. ... Rozwiń dalej

Janek
Janek
5 lat temu

Super! Szybko się nagrzewa, jest cichy, bezpieczny i ma wiele funkcje, dzięki którym łatwo można zrobić idealne dania. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu!... Rozwiń dalej

Mirella
Mirella
5 lat temu

Polecam! Piekarnik jest świetny, nowoczesny i ma wiele różnych programów.... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.