














Ma wszystko, co powinien mieć piekarnik. A nawet więcej. Pieczenie 3D to fajny dodatek. Plusem tego piekarnika jest też czyszczenie. Z tych powierzchni brud schodzi bezproblemowo, nie trzeba się przy tym namęczyć.
Absolutnie nie mam na co narzekać. Piekarnik łatwo się czyści. Wszystkie potrzebne funkcje są. Ja często używam funkcji grill. Zarówno mięsa, jak i ryby wychodzą przepyszne.
Teleskopowe prowadnice bardzo fajna sprawa, dużo wygodniej się korzysta z piekarnika. Czyszczenie parą też dużo sprawniejsze. A co do samej jakości pieczenia to nie mam uwag. Równo dopieka, ma sporo funkcji, obsługa dla mnie nie sprawia żadnego problemu. Tylko kupować :)
Jestem bardzo zadowolona z tego piekarnika. Długo się zastanawiałam jaki wybrać i tu zaważyła cena i opinie, że łatwo się czyści. I ja potwierdzam, myję po każdym użyciu co prawda ale jest błysk :) Piecze równo, szybko się nagrzewa, oszczędny.
Piekarnik naprawdę znakomity. Bardzo łatwy w obsłudze oraz co dla mnie ważne w czyszczeniu. Co do pracy urządzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczególnie podoba mi się funkcja grill. Moja żona jest też zadowolona z wyglądu piekarnika.
Piecze równomiernie. Ma wszystkie potrzebne funkcje. Termoobieg działa sprawnie. Pieczenie 3D również polecam. Piekarnik wyposażony jest w tacę standardową, głęboką i drucianą. Wszystko zgodnie z opisem.
Doskonały piekarnik. Wszystko tak jak w opisie. I cena nie jest wygórowana.
Wygodny i bezpieczny piekarnik. Z czystym sercem polecam. Czyści się łatwo, zwłaszcza, że jest czyszczenie parowe. Piecze znakomicie. Często używam go do rozmrażania i z tym również radzi sobie świetnie.
Produkt zgodny z opisem. Ten piekarnik ma wszystkie potrzebne mi funkcje. W wyposażeniu są tace. Podoba mi się też nowoczesny wyświetlacz. Zakup był udany.
Wszystko świetnie. Naprawdę nie mam na co narzekać. Prowadnice teleskopowe są bardzo wygodne. Fajnie też zamykają się drzwi piekarnika. Wygląd też mi się podoba. Idealnie pasuje do nowoczesnej kuchni.
Piekarnik nowoczesny, bardzo dobrze mi się z niego korzysta. Wszystko działa jak trzeba, obsługa nie stanowi żadnego problemu. Wyświetlacz jest intuicyjny, łatwo wybiera się potrzebną funkcję. Zadowolona jestem.
Fajny model piekarnika. Aż sam zacząłem trochę piec odkąd kupiliśmy go z żoną. Polecam.
Jak na piekarnik elektryczny to naprawdę dobrze piecze. Zawsze myślałam że będę potrafiła tylko z gazowym współpracować, ale ten jest naprawdę prosty w obsłudze i dopieka równo na całej powierzchni. I sporo programów ma. Mogę śmiało polecić.
Super! Szybko się nagrzewa, jest cichy, bezpieczny i ma wiele funkcje, dzięki którym łatwo można zrobić idealne dania. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu!
Polecam! Piekarnik jest świetny, nowoczesny i ma wiele różnych programów.