Nawilżacz powietrza Deerma ST635W
Czy zdajesz sobie sprawę, jak istotny jest odpowiedni poziom wilgotności w Twoim otoczeniu dla zdrowia? Nawilżacz powietrza Deerma ST635W pomoże Ci utrzymać idealne warunki w każdym pomieszczeniu. Jego pojemność wynosząca 4,5 l wystarcza na wiele godzin pracy, a uzupełnianie wody jest niezwykle proste i komfortowe. Wbudowany filtr skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a obracająca się dysza zapewnia równomierne nawilżenie. Możesz również dodać swoje ulubione olejki eteryczne, aby cieszyć się przyjemnym aromatem.

Pojemny zbiornik na wodę w Deerma ST635W
Uzupełnianie zbiornika w tym nawilżaczu jest szybkie i bezproblemowe. Wystarczy zdjąć pokrywę i wlać odpowiednią ilość wody. Pojemność 4,5 litra sprawia, że po jednym napełnieniu nawilżacz może działać nieprzerwanie przez około 16 godzin.

Szerokie możliwości ustawień
Nawilżacz powietrza Deerma ST635W wytwarza mgiełkę z prędkością do 280 ml/h i może nieprzerwanie napełniać pomieszczenie drobnymi kroplami wody o wielkości do 5 mikronów. Dodatkowo dysza obraca się w zakresie 360 stopni, co pozwala Ci na wybór kierunku nawilżania. Również objętość generowanej mgiełki można swobodnie regulować za pomocą wbudowanego pokrętła.

Łatwy w utrzymaniu czystości nawilżacz powietrza Deerma ST635W
Urządzenie jest bardzo proste w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć górną pokrywę nawilżacza Deerma ST635W, aby swobodnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które mogą się gromadzić podczas użytkowania. Zbiornik na wodę jest na tyle pojemny, że bez trudu wyczyścisz osady kamienia lub inne zabrudzenia.

| Wydajność maksymalna | 280 ml/h |
| Typ urządzenia | Nawilżacz ultradźwiękowy |
| Kolor | Biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4,5 l |
| Rodzaj mgiełki | Zimna |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 15,6 cm |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Nawilżacz powietrza Szczotka do czyszczenia |
| Dodatkowe informacje | Materiał: ABS Poziom głośności: do 38 dB Pojemny zbiornik na wodę Wbudowane pokrętło regulujące częstotliwość mgiełki Stylowe wykonanie Bawełniana wkładka na olejki eteryczne Łatwe czyszczenie Wskaźnik poziomu wody |
| Długość | 27,7 cm |
| Moc | 25 W |
| Funkcje | Równomierne rozprowadzanie nawilżonego powietrza Eliminuje zanieczyszczenia z otoczenia Eliminacja nieprzyjemnych zapachów |







