Xiaomi Mi Smart Air Fryer
Xiaomi Mi Smart Air Fryer to wszechstronne urządzenie, które łączy funkcje kilku sprzętów domowych, takich jak mikrofalówka, piekarnik czy jogurtownica. Dzięki pojemności 3,5 litra możesz przygotować dużą ilość jedzenia, a jego wyjątkową cechą jest brak konieczności użycia oleju. Podgrzewanie odbywa się poprzez cyrkulację gorącego powietrza, co zapewnia równomierne podgrzanie wszystkich składników. Dzięki temu uzyskasz chrupiącą skórkę bez dodatku tłuszczu.

Wysoka moc
Xiaomi Mi Smart Air Fryer dysponuje mocą 1500 W, co umożliwia ustawienie temperatury smażenia w zakresie od 40° do 200°C. Możesz w niej nie tylko piec i prażyć warzywa oraz mięso, ale także rozmrażać i suszyć. Maksymalny czas gotowania to 24 godziny, a inteligentny system kontroli pozwala na bieżąco monitorować proces. Gdy danie będzie gotowe, frytkownica poinformuje Cię o tym!

Sprawdzone funkcje w Xiaomi Mi Smart Air Fryer
Dwa poziomy w Xiaomi Mi Smart Air Fryer pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni urządzenia. Na kratce grillowej można przygotować pieczone warzywa lub skrzydełka. Rozmrażanie produktów również nie sprawia trudności. Specjalny program zadba o stek, aby był gotowy do spożycia w jak najkrótszym czasie.

Prosta obsługa urządzenia
Na przednim panelu Xiaomi Mi Smart Air Fryer znajduje się czytelny ekran OLED, który pokazuje wymagany czas gotowania oraz informacje o temperaturze, a także umożliwia łatwe dostosowanie temperatury i czasu gotowania. Urządzenie obsługuje również aplikację MIJIA, co pozwala na zdalne sterowanie frytkownicą.

| Typ urządzenia | Frytkownica |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 33,5 cm 33,5 cm 335 cm |
| Szerokość | 282 mm |
| Dołączone akcesoria | Grill Płyta smażąca |
| Dodatkowe informacje | Technologia przepływu wirowego gorącego powietrza Wyświetlacz OLED Łatwe zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej Łatwe do czyszczenia Prażenie Rozmrażanie Suszenie Automatyczne wyłączenie po zakończeniu smażenia Pieczenie |
| Długość | 304 mm |
| Moc | 1500 W |
| Funkcje | Regulacja temperatury Smażenie beztłuszczowe Programator czasowy |
| Waga | 3,9 kg |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |





























