Robot sprzątający Dreame D9 Pro
Dreame D9 Pro to zautomatyzowany robot sprzątający z funkcją mopowania, który zapewnia znakomite efekty czyszczenia. Technologia laserowego skanowania w połączeniu z algorytmem SLAM oraz wbudowanymi sensorami umożliwiają robotowi dokładne określenie powierzchni oraz dystansu do ścian i przedmiotów, co pozwala mu skutecznie usuwać różne zabrudzenia. Urządzenie posiada pojemnik na kurz o pojemności 570 ml, pokonuje przeszkody do 2 cm, wyposażone jest w japoński silnik bezszczotkowy i może być sterowane zdalnie za pomocą aplikacji.

Laserowe skanowanie, algorytm SLAM
Robot sprzątający Dreame D9 Pro szybko i dokładnie skanuje pomieszczenia, tworzy ich mapy, identyfikuje przeszkody i optymalizuje trasy sprzątania. Umożliwia to zaawansowany laser 3.0 LDS oraz algorytm SLAM, który zapewnia większą precyzję. Dodatkowo, aż 13 inteligentnych czujników pozwala na swobodne i bezpieczne poruszanie się robota w niemal każdym domu. Dzięki nim unika schodów i upadków, nie koliduje z meblami, minimalizuje ryzyko zaklinowania się, a także skuteczniej czyści kąty i krawędzie pomieszczeń. Nie musisz się martwić – to praktyczne urządzenie doskonale odnajdzie się w Twoim mieszkaniu i dokładnie je posprząta.

Skuteczne czyszczenie na mokro w Dreame D9 Pro
Połączenie w robocie funkcji tradycyjnego odkurzania z mopowaniem gwarantuje niezrównane dotąd efekty sprzątania. Robot Dreame D9 Pro odkurzy i umyje podłogę na mokro, a dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności aż 270 ml, pozwoli mu wyczyścić powierzchnię nawet do 200 m². Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru z poziomu aplikacji jednego z trzech poziomów przepływu wody, dostosowując sprzątanie do bieżących potrzeb.

Niezawodny w walce z brudem
Robot sprzątający Dreame D9 Pro posiada niezwykle mocny, japoński silnik bezszczotkowy, który zwiększa wydajność urządzenia i zapewnia moc ssania na poziomie 4000 Pa z czterema poziomami mocy. Dzięki temu inteligentnie dostosowuje się do czyszczonej powierzchni. Ultracienka szczotka, którą można łatwo wyczyścić, szybko i precyzyjnie zmiata odpady do pojemnika. Funkcja automatycznego zwiększania mocy ssącej na dywanach zapewnia doskonałe rezultaty. Ponadto robot jest w stanie pokonać przeszkody do 2 cm – np. dywan czy listwa progowa, które nie będą stanowiły dla niego żadnego problemu. Natomiast udoskonalony filtr HEPA doskonale radzi sobie nawet z 99,7% mikroskopijnych cząsteczek, pozwalając Ci skutecznie zadbać o czystość w całym domu.

Wydajny akumulator, automatyczny powrót do ładowarki
Robot sprzątający Dreame D9 Pro został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności aż 5200 mAh z inteligentnym systemem zarządzania baterią BMS, który zapewnia do 150 minut ciągłego odkurzania. Taki czas wystarczy na dokładne posprzątanie podłóg o łącznej powierzchni do nawet 250m². Dodatkowym atutem urządzenia jest praktyczna funkcja, która sprawia, że robot automatycznie wraca do stacji ładującej w przypadku, gdy bateria jest bliska wyczerpania, a po ponownym naładowaniu wraca do punktu, w którym skończył pracę.

Zdalne sterowanie z poziomu aplikacji
Dzięki dedykowanej aplikacji możesz bez problemu monitorować pracę robota, a także na bieżąco kontrolować wszystkie ustawienia. Takie rozwiązanie sprawia, że komfort użytkowania robota sprzątającego Dreame D9 Pro wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Możesz także wskazać do posprzątania konkretny pokój lub zdefiniować wirtualne mapy, aby odkurzacz omijał w trakcie sprzątania określony obszar domu. Dreame D9 Pro jest też kompatybilny z Amazon Alexa – sparuj go ze swoim asystentem, aby cieszyć się wygodną kontrolą głosową. Nie wstając z kanapy, zarządzaj urządzeniem, które posprząta dom za Ciebie – czego chcieć więcej.

| Kolor | Czarny |
| Moc ssania | 4000 Pa |
| Moc silnika | 40 W |
| Obszar działania | do 250 m² |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml 270 ml |
| Zasilanie | Akumulator |
| Wysokość | 97 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Dodatkowe informacje | Łączność Wi-Fi® Kompatybilny z Amazon Alexa Pokonuje przeszkody do 20 mm |
| Długość | 350 mm |
| Funkcje | Automatyczne dostosowanie mocy ssania Zdalne sterowanie |
| Waga | 3,8 kg |
| Czujniki | Czujnik laserowy LDS |
| Sterowanie | Sterowanie głosem Aplikacja mobilna |
| Pojemność worka / pojemnika | 570 ml |
| Napięcie akumulatora | 14,4 V |
| Czas pracy | ok. 150 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Zapamiętywanie wielu map | 3 mapy |
| Pojemność akumulatora | 5200 mAh |
| Filtr | Filtr HEPA |
| Liczba programów sprzątania | 4 |
| Wersja | Dreame D9 Pro |





























