Filtr wymienny Philips FY2425/30 NanoCloud
Philips FY2425/30 to zamienny filtr stworzony w technologii NanoCloud, która redukuje rozprzestrzenianie się bakterii o 99%. Jego inteligentna konstrukcja ułatwia utrzymanie w czystości. Wystarczy wyjąć filtr nawilżający z kółkiem, do którego jest przymocowany, a następnie opłukać go pod bieżącą wodą.

| Kolor | Biało-niebieski |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Szerokość | 25,5 cm |
| Dodatkowe informacje | Filtruje bakterie i kamień z wody Możliwość mycia filtra pod bieżącą wodą NanoCloud ograniczająca rozprzestrzenianie bakterii o 99% |
| Typ produktu | Filtr do nawilżacza powietrza |
| Długość | 2,7 cm |
| Dodatkowe funkcje | Alarm Healthy air protect |
| Waga | 0,077 kg |
| Typ filtru | Nawilżający |



