| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 2800 Pa |
| Moc silnika | 96 W |
| Obszar działania | do 20 m² |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Wysokość | 78 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Dodatkowe informacje | Silnik bezszczotkowy |
| Długość | 270 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Zasilanie | Sieciowo-akumulatorowe |
| Dołączone akcesoria | Środek czyszczący Linka bezpieczeństwa Podkładki do czyszczenia - 2 szt. Zasilacz |
| Funkcje | Zaprogramowana trasa Pauza / wznawianie Automatyczny powrót do punktu początkowego Zdalne sterowanie |
| Czujniki | Krawędzi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna Przyciski |
| Napięcie akumulatora | 14,8 V |
| Opcje sprzątania | Mycie okien i szyb |
| Pojemność akumulatora | 650 mAh |
| Czas ładowania | Do 120 minut |
| Tryby sprzątania | Miejscowe Szybki Dokładne sprzątanie |
| Liczba programów sprzątania | 3 |





































