| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Wysokość | 430 mm |
| Szerokość | 430 mm |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 600x400 300x300 |
| Maksymalny rozmiar TV | 70" |
| Minimalna odległość od ściany | 65 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie i poziomie |





















































