Switch TP-Link TL-SL2428P
TP-Link TL-SL2428P to przełącznik wyposażony w 24 porty PoE+ zgodne z normami 802.3at/af, które łącznie dostarczają 250 W mocy. Dodatkowo, dwa gigabitowe porty RJ45 oraz dwa gigabitowe porty Combo RJ45/SFP zapewniają szybkie połączenia.
Urządzeniem można łatwo zarządzać za pomocą chmury i aplikacji Omada. Skorzystaj z automatycznej konfiguracji ZTP, centralnego zarządzania w chmurze oraz zaawansowanego monitorowania.

Zaprojektowany do różnorodnych zastosowań
Przełącznik TP-Link TL-SL2428P jest zgodny z normami 802.af/at i może dostarczyć do 30 W mocy na każdym porcie.
To doskonałe rozwiązanie dla systemów monitoringu, biur, akademików oraz małych przedsiębiorstw. Switch TL-SL2428P jest w pełni kompatybilny z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami i drukarkami.

Centralne zarządzanie z chmury
Platforma SDN Omada integruje działanie urządzeń sieciowych, takich jak punkty dostępowe, przełączniki i bramy sieciowe, oferując centralne zarządzanie z chmury.
Omada pozwala na stworzenie wysoce skalowalnej sieci, którą można w pełni kontrolować z jednego interfejsu. Zapewnia to płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, niezbędne w hotelach, edukacji, handlu detalicznym, biurach i wielu innych sektorach.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 30 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,216 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 9,5 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 287 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający Stopki gumowe |
| Dodatkowe informacje | SNMP Link Aggregation Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS VLAN IGMP Snooping Diagnostyka przewodów Spanning Tree |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 4 szt. SFP - 2 szt. RJ-45 10/100 Mbps - 24 szt. |
| Szerokość | 440 mm |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Przepustowość | 12,8 Gb/s |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 az IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) Wiersz poleceń (CLI) SNMP v1/v2c/v3 RMON |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |

