Switch TP-Link TL-SG3428
TP-Link TL-SG3428 to uniwersalny gigabitowy przełącznik, który posiada 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 gigabitowe sloty SFP, gwarantujące szybkie połączenia. Dzięki temu urządzeniu, uzyskujesz dostęp do platformy Omada SDN, która umożliwia automatyczną konfigurację ZTP, centralne zarządzanie w chmurze oraz zaawansowane monitorowanie.
Przełącznik TP-Link TL-SG3428 pozwala na zarządzanie ruchem sieciowym, co sprzyja efektywnemu wykorzystaniu zasobów sieciowych. Bezpieczeństwo zapewniają zaawansowane strategie ochrony, takie jak IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie przez serwer Radius i wiele innych.

Centralne zarządzanie z chmury
Platforma Omada SDN integruje działanie urządzeń sieciowych, takich jak punkty dostępowe, przełączniki i bramy sieciowe, oferując kompleksowe zarządzanie centralne z chmury.
Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci, którą można w pełni kontrolować za pomocą jednego interfejsu. Dzięki temu zapewnia płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, co jest niezbędne w hotelach, placówkach edukacyjnych, sklepach detalicznych, biurach i wielu innych miejscach.

Rozbudowane funkcje QoS
Aby zapewnić lepszą jakość transmisji dźwięku, danych i wideo w jednym ruchu sieciowym, administratorzy mogą ustalać priorytety dla określonych adresów IP, MAC, portów TCP lub UDP itp. Dzięki temu transmisja audio i wideo jest płynna, wyraźna i bez opóźnień. Wszystko to oferuje switch TP-Link TL-SG3428.

Ochrona sieci
Funkcje przełącznika TP-Link TL-SG3428, takie jak IP-MAC-Port Binding, ochrona portów, Storm Control, DHCP Snooping, zabezpieczają przed różnymi atakami sieciowymi.
Wykorzystanie list kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) blokuje dostęp do określonych zasobów sieci. Można ustalić odmowę przesyłania pakietów dla określonych źródłowych lub docelowych adresów MAC, IP, portów TCP/UDP, a nawet identyfikatorów VLAN.
Dodatkowo, switch TL-SG3428 stosuje szyfrowanie 802.1X w połączeniu z funkcjami serwera RADIUS/Tacacs+ do uwierzytelniania użytkowników próbujących uzyskać dostęp do sieci.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 30 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Liczba grup VLAN | 4096 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41,7 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 19,2 W |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający Stopki gumowe |
| Dodatkowe informacje | SNMP Link Aggregation Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) QoS VLAN IGMP Snooping Diagnostyka przewodów Spanning Tree |
| Złącza | SFP - 4 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. Console port - 1 szt. microUSB Console Port - 1 szt. |
| Szerokość | 440 mm |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) Wiersz poleceń (CLI) SNMP v1/v2c/v3 RMON SNTP |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |





