| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 8 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0 W |
| Wysokość (z podstawą) | 246 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Waga | 670 g 0,67 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Etui z funkcją podstawki Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Automatyczna orientacja ekranu |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Szerokość | 360 mm |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Głośniki | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 99% |
| HDR | Nie |









