Lampka z czujnikiem ruchu Yeelight Closet Light 4000K Czarna
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poszukiwać czegoś w szafie po ciemku? Wyłączone światło często uniemożliwia znalezienie czegokolwiek, a jego włączenie może obudzić innych domowników. Dzięki Yeelight takie problemy odejdą w zapomnienie.
Ultracienka lampka o długości 20 centymetrów z czujnikiem ruchu Closet Light automatycznie się włączy, gdy wykryje Twoją obecność, oferując przyjazne dla oczu oświetlenie o temperaturze barwowej 4000K, którego jasność można dostosować.

Wbudowany czujnik ruchu
Nie musisz już szukać odpowiednich przycisków w ciemności. Lampka Yeelight Closet Light posiada precyzyjny czujnik ruchu, który działa w zasięgu do 4 m z przodu i do 2 m po bokach pod kątem maksymalnym 120°.
Dzięki temu Closet Light automatycznie włączy światło, gdy tylko wykryje Twoją obecność. Poruszanie się po domu i poszukiwanie czegokolwiek po zmroku stało się łatwiejsze.

Przyjazne dla wzroku światło o regulowanej jasności
Lampka Yeelight Closet Light emituje przyjazne dla oczu, ciepłe światło o temperaturze barwowej 4000K, które doskonale oświetli każdy zakątek.
Ponadto, jasność oświetlenia można regulować, co pozwala jeszcze lepiej dostosować je do indywidualnych potrzeb, oczekiwań czy nawyków.

Oszczędność energii elektrycznej
Urządzenie Yeelight Closet Light jest wyposażone w inteligentny sensor światłoczuły, który rozpoznaje warunki oświetleniowe w otoczeniu. Jeśli w pomieszczeniu jest ciemno, lampka włączy się po wykryciu Twojej obecności.
Jeśli natomiast jest jasno, światło nie zostanie włączone, co pozwala zaoszczędzić energię. Istnieje również możliwość ręcznego włączenia Closet Light o dowolnej porze dnia — wystarczy nacisnąć i przytrzymać odpowiedni przycisk.

Wygodne ładowanie i długi czas pracy
Nie musisz się martwić, że lampka Yeelight Closet Light szybko przestanie działać. Wyposażona jest w wytrzymały akumulator, który zapewnia długi czas pracy.
Przy umiarkowanym użytkowaniu, jedno ładowanie wystarcza na około 4-6 miesięcy. Aby naładować lampkę, wystarczy podłączyć ją do źródła zasilania za pomocą portu USB-C.

| Kolor | Czarny |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 1100 mAh |
| Waga | 90 g |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Typ | Nocna |
| Wysokość | 9 mm |
| Czujniki | Czujnik ruchu Czujnik zmierzchu |
| Szerokość | 200 mm |
| Zawartość zestawu | Lampa Elementy montażowe Instrukcja obsługi Kabel USB-C |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Moc | 1,2 W |













