Lampka z czujnikiem ruchu Yeelight Closet Light 4000K Czarna
Czy kiedykolwiek próbowałeś znaleźć coś w szafie po zmroku? Zgaszone światło często utrudnia odnalezienie czegokolwiek, a zapalając je, możesz obudzić innych domowników. Z Yeelight zapomnisz o takich kłopotach.
Ultracienka lampka o długości 60 centymetrów z czujnikiem ruchu Closet Light włączy się automatycznie, gdy wykryje Twoją obecność, oferując przyjemne dla oczu oświetlenie o temperaturze barwowej 4000K, którego jasność możesz dostosować.

Wbudowany czujnik ruchu
Nie musisz już szukać przycisków w ciemności. Lampka Yeelight Closet Light posiada precyzyjny czujnik ruchu, którego zasięg wynosi do 4 m z przodu i do 2 m po bokach pod maksymalnym kątem 120°.
Dzięki temu Closet Light automatycznie włączy światło, gdy tylko wykryje Twoją obecność. Poruszanie się po domu i szukanie czegokolwiek po zmroku stało się znacznie łatwiejsze.

Przyjazne dla wzroku światło o regulowanej jasności
Lampka Yeelight Closet Light emituje przyjemne dla oczu, ciepłe światło o temperaturze barwowej 4000K. Dzięki temu doskonale oświetli każdy zakątek.
Dodatkowo, jasność oświetlenia jest regulowana. W ten sposób jeszcze lepiej dostosujesz ją do swoich potrzeb, oczekiwań czy przyzwyczajeń.

Oszczędność energii elektrycznej
Produkt Yeelight Closet Light został wyposażony w inteligentny czujnik światłoczuły, który monitoruje warunki w otoczeniu. Jeśli w pomieszczeniu jest ciemno, lampka włączy się po wykryciu Twojej obecności.
Z kolei w jasnych warunkach światło nie zostanie uruchomione, co pozwoli na oszczędność energii. Istnieje również możliwość ręcznego włączenia Closet Light o dowolnej porze dnia — wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk.

Wygodne ładowanie i długi czas pracy
Nie musisz się martwić, że lampka Yeelight Closet Light szybko przestanie działać. Została ona wyposażona w mocny akumulator, który zapewnia zaskakująco długi czas użytkowania.
Przy założeniu umiarkowanego użytkowania, jedno ładowanie wystarczy na około 4-6 miesięcy. Aby naładować lampkę, wystarczy podłączyć ją do źródła zasilania za pomocą portu USB-C.

| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 2200 mAh |
| Waga | 230 g |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Typ | Nocna |
| Wysokość | 9 mm |
| Czujniki | Czujnik ruchu Czujnik zmierzchu |
| Szerokość | 40 mm |
| Zawartość zestawu | Lampa Elementy montażowe Instrukcja obsługi Kabel USB-C |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Moc | 3,6 W |







