Powerbank Xtorm 10000mAh (MagSafe)
Powerbank Xtorm oferuje ładowanie nowoczesnej generacji. Jest całkowicie zgodny z magnetycznym systemem ładowania bezprzewodowego MagSafe. Oznacza to, że dzięki silnym magnesom przyczepia się do tylnej części iPhone'a 12/13, a następnie automatycznie rozpoczyna ładowanie bezprzewodowe.

Bezpieczne i komfortowe użytkowanie
Silne magnesy w powerbanku Xtorm gwarantują idealne ustawienie do ładowania bezprzewodowego. Magnesy są na tyle mocne, aby utrzymać urządzenie na miejscu podczas ładowania i korzystania z telefonu. Urządzenie posiada baterię o pojemności 10000 mAh, co umożliwia naładowanie iPhone'a 13 nawet 1,5 razy. Producent wyposażył powerbank w port USB-C, który służy do ładowania jego baterii, a także podłączonego do niego sprzętu. To oznacza, że możesz jednocześnie ładować smartfon oraz na przykład słuchawki AirPods.

| Kolor | Szary |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Waga | 213 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Funkcja magnetyczna MagSafe Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Wysokość | 19 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Długość | 108 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Jump starter | Nie |













































