Linksys 10p LGS310C-EU (8x10/100/1000Mbit 2xSFP)
Stworzony z myślą o zarządzaniu, bezpieczeństwie i szybkości na poziomie biznesowym, przełącznik Linksys LGS310C-EU posiada 10 gigabitowych portów Ethernet. Umożliwia to podłączenie wielu urządzeń klienckich oraz ustanowienie szybkich połączeń SFP w sieci szkieletowej.
Zarządzalne gigabitowe przełączniki Linksys mogą być używane z urządzeniami takimi jak komputery stacjonarne, kamery monitoringu, punkty dostępowe, systemy kontroli dostępu do drzwi, telefony VoIP czy systemy ProAV.

Zaawansowane funkcje
Łatwo skonfiguruj sieć połączonych przełączników Ethernet dzięki funkcjom takim jak protokół Spanning Tree (STP) czy Storm Control. Pomagają one zarządzać planowanymi lub przypadkowymi pętlami w połączeniach, co pozwala na bezpieczne rozszerzanie sieci.
Zapewnij, że dane są przesyłane wyłącznie do autoryzowanych klientów podłączonych do zweryfikowanych portów. Zaawansowane funkcje DHCP Snooping i przypisania IP-MAC gwarantują integralność sieci i chronią przed atakami.
Priorytetyzuj ruch sieciowy dzięki różnorodnym funkcjom QoS. To doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia stabilności połączeń głosowych i wideo oraz przesyłania kluczowych danych z maksymalną prędkością.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 10,240 B |
| Liczba grup VLAN | 4096 |
| Szybkość przekierowań pakietów | 14,9 Mb/s |
| Wysokość | 27 mm |
| Waga | 0,61 kg |
| Dodatkowe informacje | SNMP Link Aggregation QoS VLAN IGMP Snooping Diagnostyka przewodów Head-of-line (HOL) blocking Detekcja pętli Spanning Tree Rapid Spanning Tree |
| Szerokość | 240 mm |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. SFP - 2 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 IEEE 802.3 az |
| Dostęp | IGMP v1/v2c/v3 Przeglądarka WWW (GUI) SNMP v1/v2c/v3 RMON Telnet SNTP |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |











