Power Bank ADATA P10000QCD 10000mAh biały
Weź ze sobą powerbank ADATA P10000QCD, aby mieć dodatkową moc w dowolnym miejscu. Posiada on baterię o pojemności 10 000 mAh, kilka portów USB i wspiera niektóre technologie szybkiego ładowania, co czyni go bezpiecznym i praktycznym. Urządzenie ma także cyfrowy wyświetlacz, który informuje o stanie naładowania powerbanka.
Dodatkowo, P10000QCD jest mały i lekki, co sprawia, że łatwo go zabrać ze sobą, nawet trzymając w ręce.

Szybkie i bezpieczne ładowanie
ADATA P10000QCD wspiera wiele technologii szybkiego ładowania, takich jak Qualcomm QC 3.0, USB PD 3.0, MTK PE1.1, Samsung AFC, HUAWEI SCP & FCP oraz OPPO VOOC. Wyposażony jest w dwa porty USB-A i jeden USB-C, co umożliwia ładowanie trzech urządzeń jednocześnie. Urządzenie obsługuje także ładowanie dwukierunkowe, co oznacza, że do ładowania powerbanka i zgodnych urządzeń wystarczy jeden kabel.
P10000QCD posiada inteligentny system obwodów wewnętrznych, który zabezpiecza przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem, zwarciem, zbyt wysokim napięciem i natężeniem, co zapewnia bezpieczeństwo ładowanych urządzeń.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 25 mm |
| Waga | 175 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 100 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A 1,5 A 4,5 A |



















