| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 553 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Waga | 4,5 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 25" |
| Dodatkowe informacje | Black Stabilizer |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Szerokość | 559 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® Compatible FreeSync™ Premium FreeSync Premium NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~92° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~22° (do tyłu/w górę) ~3° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~15° (w lewo) ~15° (w prawo) |

























































