Govee H7090 Oświetlenie wnętrza samochodu
Przekształć wnętrze swojego auta z zestawem oświetlenia Govee H7090. Wybieraj spośród wielu dostępnych scen, aby dostosować kolory i efekty do swojego gustu i nastroju. Włącz muzykę i odpowiedni tryb, aby światła synchronizowały się z rytmem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Spraw, by wnętrze odzwierciedlało Twoją osobowość.

Dostosuj ustawienia według uznania
Dzięki aplikacji mobilnej możesz z łatwością dostosować oświetlenie do swoich preferencji. Wybieraj spośród gotowych scen lub samodzielnie zmieniaj ustawienia, takie jak kolor czy intensywność światła. Govee H7090 oferuje aż 16 milionów kolorów, co pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia RGBIC do wnętrza pojazdu. Montaż jest niezwykle prosty, dzięki 4 elementom LED i zasilaniu z gniazda zapalniczki.

| Żywotność | 50 000 h |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Łączność | Bluetooth |
| Długość | 4x 30 cm |
| Moc | 18 W |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Elementy montażowe |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Pilot |
| Typ | Zestaw |
| Barwa światła | RGB |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) Zmiana światła w rytm muzyki Regulacja jasności |
| Napięcie zasilania | 12 V |











