Inteligentna lampa Govee H6052 Aura
Wprowadź niepowtarzalny klimat do swojego mieszkania z inteligentną lampą Govee H6052 Aura. Dzięki niej każdy wieczór nabierze wyjątkowego charakteru, idealnie dopasowanego do każdej sytuacji. Masz możliwość wyboru spośród 20 efektów poprawiających nastrój lub dostosowania jednego z nich za pomocą funkcji Finger Sketch. W rezultacie Govee H6052 Aura wzbogaci Twoje codzienne życie domowe dzięki niesamowitym barwom i ciepłu.

Uwolnij swoją kreatywność
Govee H6052 Aura zapewni Ci również doskonałą zabawę. Skorzystaj z ponad 16 milionów opcji kolorystycznych w trybie DIY. Dzięki unikalnej funkcji Finger Sketch możesz tworzyć własne wzory kolorów i bezpośrednio zastosować je w lampie H6052 Aura. W ten sposób wykreujesz własne efekty świetlne, rozwijając swoją kreatywność.

Sterowanie głosowe i przez aplikację
Korzystaj z pełnej i inteligentnej kontroli nad lampą Govee H6052 Aura. Możesz nią zarządzać głosowo, dzięki zgodności z asystentami Alexa oraz Google. Wystarczy kilka poleceń głosowych, aby włączyć lub wyłączyć lampę, dostosować jasność lub zmienić kolor podświetlenia.
Możesz także użyć aplikacji Govee Home. To narzędzie, które umożliwi Ci dostęp do wszystkich efektów świetlnych, milionów kolorów i automatyzacji. Wszystko to z poziomu smartfona.

Niesamowity tryb muzyczny
Zabłyśnij w rytmie swojej ulubionej muzyki dzięki lampie Govee H6052 Aura, która posiada wbudowany czuły mikrofon oraz moduł Wi-Fi. Dzięki temu może łatwo synchronizować się z dowolnym rodzajem muzyki. Wybierz jeden z 4 trybów muzycznych i ciesz się wyjątkowym klimatem, który z pewnością poprawi Twój nastrój.

Funkcje zwiększające Twój komfort
Zaprogramuj Govee H6052 Aura, aby automatycznie się włączała i stopniowo rozjaśniała do pełnej jasności. Możesz również ustawić lampę, aby powoli się ściemniała aż do wyłączenia. Te tryby pozwolą Ci wygodnie zasnąć lub obudzić się w komfortowy sposób. Dodatkowo, dzięki możliwości ściemniania oraz ciepłemu i zimnemu oświetleniu, stworzysz relaksującą atmosferę, o której zawsze marzyłeś.

| Strumień świetlny | 350 lm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 200 mm |
| Waga | 0,9 kg |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Typ | Nocna |
| Barwa światła | RGB |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Synchronizacja światła z muzyką |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |







