Kompaktowy telewizor Philips 32PHS5507
Ten 32-calowy telewizor Philips 32PHS5507 to idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń. Jego niewielki ekran można umieścić niemal wszędzie. Możesz postawić go w sypialni, jeśli lubisz zasypiać przy dźwiękach, lub w kuchni, aby śledzić ulubione seriale czy wiadomości. Telewizor sprawdzi się również w pokoju nastolatka, na działce, lub jako dodatkowy monitor do komputera. Urządzenie jest także wyposażone w dekoder DVB-T2, zgodny z nowym standardem nadawania telewizji naziemnej.

Wyraźny i realistyczny obraz
Telewizor Philips 32PHS5507 posiada technologię Pixel Plus HD. Dzięki niej możesz cieszyć się obrazem o wysokim kontraście i wyrazistości. Niezależnie od źródła sygnału, z pewnością zauważysz ostrzejsze detale, czystszą biel i głębszą czerń. Obraz oferuje również bogactwo kolorów oraz płynność ruchu. Niezależnie od tego, czy oglądasz spokojny melodramat, czy dynamiczny mecz piłki nożnej. Ciesz się doskonałą jakością w kompaktowym rozmiarze.

Przydatne rozwiązania w telewizorze Philips 32PHS5507
Kompaktowy rozmiar i wysokiej jakości obraz to nie jedyne zalety telewizora Philips 32PHS5507. Posiada on również 2 porty HDMI oraz 1 port USB. Dzięki HDMI możesz podłączyć przystawkę Smart TV, aby zwiększyć możliwości. Port USB pozwala na podłączenie zewnętrznego dysku z muzyką. Natomiast port VGA umożliwia podłączenie starszych komputerów, a nawet retro konsoli. Co więcej, model ten oferuje funkcje poprawy dźwięku, takie jak wzmocnienie basów Dolby czy Incredible Surround, aby dźwięk był równie dobry jak obraz. Możesz także ustawić zegar automatycznego wyłączania oraz wybrać tryb Eco, aby zmniejszyć zużycie energii.

| Wysokość z podstawą | 454 mm |
| Liczba złączy HDMI | 2 szt. |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 434,3 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 5 W |
| Szerokość | 717,1 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Pilot Kabel zasilający |
| Rozdzielczość | HD 1366 x 768 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Nie |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Głębokość bez podstawy | 89,2 mm |
| Funkcje tunera | TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Głębokość z podstawą | 176,6 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 mm |
| Średni pobór mocy | 26 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Kolor obudowy | Czarny Czarny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF HEVC |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Seria | PHS5507 |
| HDR | Nie |
| Technologie producenta | Pixel Plus HD |
| Technologie dźwięku i obrazu | Micro Dimming |























































