Netgear 24p GS324T (24x 10/100/1000 Mbit, 2xSFP)
Odkryj zaawansowane opcje konfiguracji i zarządzania dzięki przełącznikowi Netgear GS324T, który oferuje ulepszone zarządzanie poprzez intuicyjny interfejs graficzny, umożliwiając bezpieczne ustawienia, dostęp i SNMP. Dwa specjalne porty SFP gwarantują światłowodowe połączenia nadrzędne bez utraty portu gigabitowego.
Rozbudowana kontrola QoS zapewnia najwyższą wydajność sieci i lepsze wykonywanie kluczowych zadań, takich jak przesyłanie głosu i wideo. Stylowa obudowa switcha doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie lub biuro.

Elastyczne przypisywanie VLAN
Telefony IP i komputery mogą być uwierzytelniane na tym samym porcie, ale z różnymi zasadami przypisywania VLAN. Użytkownicy mogą przemieszczać się po sieci, a mimo to korzystać z tego samego poziomu dostępu sieciowego, niezależnie od ich fizycznej lokalizacji.
Priorytetyzacja oparta na automatycznym przesyłaniu głosu przez IP (Auto-VoIP) upraszcza większość złożonych wdrożeń telefonicznych opartych na IP od różnych dostawców. Podobnie funkcja VLAN Auto-Video pozwala na użycie metody IGMP Snooping do ograniczenia strumieni emisji.

Ochrona sieci
Z przełącznikiem Netgear GS324T możesz stworzyć bezpieczną sieć konwergentną obsługującą różne rodzaje ruchu, chroniąc przed atakami z zewnątrz i blokując złośliwe oprogramowanie, jednocześnie zapewniając bezpieczny dostęp dla autoryzowanych użytkowników. Podwójne obrazy oprogramowania pozwalają na aktualizację firmware'u lub zmianę konfiguracji z minimalnym czasem przestoju.
Zapewnij brak wymiany danych w ruchu Unicast, Broadcast lub Multicast między chronionymi portami na przełączniku, co zwiększa bezpieczeństwo sieci konwergentnej. Dzięki temu poufne rozmowy telefoniczne pozostają prywatne, a nagrania z monitoringu mogą być przesyłane do wyznaczonego urządzenia pamięci masowej bez ryzyka wycieku lub modyfikacji danych.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 26 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Ramka Jumbo | 9,216 B |
| Liczba grup VLAN | 256 |
| Bufor pamięci | 512 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 13,5 W |
| MTBF | 1 999 947 h |
| Wysokość | 43 mm |
| Waga | 1,6 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | SNMP Link Aggregation QoS VLAN IGMP Snooping Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX) Diagnostyka przewodów Detekcja pętli Spanning Tree Rapid Spanning Tree |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.1 AB IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 x IEEE 802.3 az |
| Warstwa przełączania | 3 2 |
| Zarządzanie | Smart |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) SNMP v1/v2c/v3 RMON |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |





