55-calowy telewizor 4K HDR TCL 55P638
Telewizor TCL 55P638 oferuje znakomitą jakość obrazu, doskonały dźwięk oraz szeroki wachlarz funkcji. Wyraźne detale, głębia, intensywne kolory, płynność oraz kontrast są możliwe dzięki rozdzielczości 4K oraz wsparciu dla różnych formatów HDR, a także technologiom takim jak Motion Clarity i Dynamic Color Enhancement. Ten model będzie również idealnym wyborem dla graczy. Odpowiednia responsywność z minimalnymi opóźnieniami oraz optymalne ustawienia do gier zapewnia interfejs HDMI 2.1 z ALLM. Możesz również korzystać z bogatej oferty platformy Smart TV Google. Dostęp do różnych serwisów sprawi, że każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, bezramkowa konstrukcja i metalowe wykończenie gwarantują trwałość oraz elegancki, minimalistyczny wygląd.

Rozmaitość detali i kolorów
Dynamiczna optymalizacja obrazu w zakresie tonacji sprawi, że zarówno jasność, jak i kontrast będą doskonale podkreślone, klatka po klatce. Każda scena, niezależnie od tego, czy rozgrywa się w ciemnym zakątku, czy na ośnieżonych terenach Arktyki, zachwyci Cię detalami i wyrazistością. To osiągnięcie jest możliwe dzięki wsparciu dla wielu formatów HDR, w tym HDR10, HDR HLG, HDR oraz Dolby Vision. Dodatkowo, telewizor TCL 55P638 posiada funkcję Dynamic Color Enhancement. Specjalnie zaprojektowany algorytm optymalizuje intensywność kolorów i rozszerza tradycyjne ograniczenia palety, abyś mógł cieszyć się pełnymi i żywymi barwami na ekranie. Funkcja ta wiernie odwzorowuje naturalne odcienie skóry i uwydatnia szczegóły cieni, aby jakość obrazu była jak najbardziej zbliżona do HDR.

Teknologia Motion Clarity w telewizorze TCL 55P638
Za doskonałą jakość obrazu odpowiada również jego płynność. Dlatego telewizor TCL 55P638 jest wyposażony w technologię Motion Clarity z unikalnym algorytmem oprogramowania MEMC TCL. Dzięki temu nawet w najbardziej dynamicznych scenach nie umknie Ci żaden szczegół. Redukcja rozmycia i ograniczenie smużenia sprawiają, że szybkie akcje sportowe, programy, seriale i filmy będą pełne detali i idealnie płynne.

Dźwięk, który Cię otoczy
Podczas oglądania filmów istotny jest nie tylko obraz, ale również dźwięk. Dlatego producent zadbał także o ten aspekt. Telewizor TCL 55P638 został wyposażony w system Dolby Atmos. Zapewni on realizm i wielowymiarowość, które pozwolą Ci zanurzyć się w każdej scenie. Głębia i szczegółowość będą możliwe dzięki dźwiękowi otaczającemu Cię. Od teraz nie umknie Ci żaden detal, zarówno w istotnych dialogach, jak i wspaniałej ścieżce dźwiękowej.

Smart TV z platformą Google TV
Wybieraj filmy, od najnowszych hitów po klasyki kina, seriale, dokumenty i programy telewizyjne, w zależności od tego, na co masz ochotę. Tysiące tytułów będzie dostępnych na wyciągnięcie ręki dzięki platformie Google TV. Wiele serwisów, takich jak Netflix, Amazon Prime, Disney+, Apple TV, HBO Max, YouTube, zachwyci Cię niekończącą się ofertą. Możesz również korzystać z aplikacji muzycznych, takich jak Spotify, aby odtwarzać ulubione playlisty na swoim telewizorze TCL 55P638. Co więcej, przejrzysty interfejs sprawi, że w mgnieniu oka przeniesiesz się do preferowanej platformy lub aplikacji. Google TV uporządkuje Twoje ulubione treści, abyś miał do nich szybki dostęp.

Powiedz, co chcesz oglądać
Telewizor TCL 55P638 to także wygoda w sterowaniu. Dzięki platformie Google TV możesz skorzystać z opcji obsługi głosowej przy pomocy Asystenta Google. Użyj hasła „Ok Google”, a następnie wypowiedz komendę, aby wyszukiwać różne filmy, poprosić o rekomendacje lub sprawdzić najnowsze wiadomości. Możesz także sterować kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu. Asystent dostosuje się do Twoich potrzeb, co sprawi, że stanie się jeszcze bardziej pomocny. Urządzenie współpracuje z asystentem Alexa, co umożliwia głosową komunikację przez głośniki Amazon.

Wybierz mądrze
Zastanawiasz się nad zakupem telewizora? Nie wiesz, jak TCL 55P638 sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj recenzję Tomasza Chmielewskiego, redaktora portalu Geex.
TCL 55P638
Niewątpliwymi zaletami telewizora TCL 55P638 są kontrast, kolory oraz atrakcyjna cena. Uważam, że ten telewizor sprawdzi się w takich treściach jak wiadomości, programy publicystyczne czy filmy przyrodnicze. Jednak wszystkim zainteresowanym tym modelem polecam rozważenie zakupu 55-calowego modelu z wyższej serii C635: oferuje on zauważalnie więcej, za niewiele wyższą cenę.
sprawdź pełną recenzję na
Tomasz Chmielewski
Redaktor portalu Geexpoznaj pakiet przyjaznych usług TV
darmowa
dostawa
naprawa
door-to-door
darmowy zwrot
do 15 dni

jak skorzystać z usług?
dodaj telewizor
do koszyka
rozwiń pole
„Wybierz usługę”
wybierz usługę,
która Cię interesuje
| Wysokość z podstawą | 765 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 715 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Baterie do pilota Pilot |
| Dodatkowe informacje | Procesor Quad Core |
| Seria | P638 |
| Szerokość | 1226 mm |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 59 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny Srebrny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-4 AVI MKV MP4 MPG MP3 WMA AAC JPEG PNG WAV GIF FLAC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth DLNA |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio Dolby Atmos |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu |
| Technologie producenta | Motion Clarity Pro T-cast |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) Dedykowany tryb dla graczy |































































