| Wysokość z podstawą | 883 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 1 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 835 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Baterie do pilota Pilot |
| Dodatkowe informacje | Procesor Quad Core |
| Seria | P638 |
| Szerokość | 1446 mm |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. Wyjście słuchawkowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 98 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny Srebrny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-4 AVI MKV MP4 MPG MP3 WMA AAC JPEG PNG WAV GIF FLAC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth DLNA |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio Dolby Atmos |
| Aplikacje | Apple TV Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu |
| Technologie producenta | Motion Clarity Pro T-cast |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) Dedykowany tryb dla graczy |































































