Powerbank Trust Laro 65 W USB-C
Trust Laro to powerbank o mocy 65 W i pojemności 20000 mAh, który pozwala na szybkie ładowanie laptopów z portem USB-C oraz komputerów MacBook. Dzięki niemu możesz pracować dwa razy dłużej, nawet gdy bateria w laptopie się wyczerpie.
Jest także zgodny z wybranymi urządzeniami mobilnymi i konsolami Nintendo Switch, co umożliwia szybkie ładowanie sprzętu w dowolnym miejscu.

Zgodność z laptopami z USB-C i komputerami MacBook
Powerbank Trust Laro 65 W USB-C współpracuje z każdym laptopem z portem USB-C oraz komputerami MacBook o mocy do 65 W, wykorzystując technologię Power Delivery. Może również ładować telefony i tablety przez porty USB-C i USB.

Szybkie ładowanie powerbanku
Powerbank Trust Laro można naładować w ciągu zaledwie 2 godzin. Dodatkowo, inteligentna dioda naładowania powiadomi Cię, kiedy trzeba go ponownie naładować.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 150 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Waga | 462 g |
| Długość | 28 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość ładowania laptopa Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Ochrona przed głębokim rozładowaniem Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie Quick Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Napięcie nominalne | 3,7 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) USB Typu-C (Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |















































